Strona wykorzystuje Cookies do celów statystycznych (google analytics). Informacje czym są cookies i jak je wyłączyć znajduje się TUTAJ [akceptuję - zamknij]
Nauszniki

Block title

Visit our blog

Nauszniki ochronne - przeciwhałasowe

Nauszniki przeciwhałasowe BHP do ochrony słuchu

W przypadku wielu stanowisk pracy należy bezwzględnie korzystać z odpowiednich środków ochrony indywidualnej, jakimi na przykład są nauszniki przeciwhałasowe. Zmysł słuchu jest bardzo wrażliwy  na różnego rodzaju szkodliwe bodźce. Praca podczas hałasu przekraczającego normy, może doprowadzić do lekkiego bądź poważniejszego niedosłuchu albo nawet i całkowitej utraty słuchu. Właśnie z tego powodu wszystkie osoby, które są narażone w miejscu pracy na hałas, który przewyższa dozwolone standardy, mają obowiązek korzystać z ochronników słuchu - nauszników bądź zatyczek przeciwhałasowych. Nauszniki przeciwhałasowe mają za zadanie ochronić zmysł słuchu w miejscach, w których występują szkodliwe dla niego czynniki. Odpowiednie nauszniki czy przyłbice ochronne z nausznikami posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty potwierdzające to, że spełniają wszystkie normy BHP.

Nauszniki robocze — charakterystyka środków ochrony słuchu

Nauszniki to dwie połączone ze sobą czasze, które tłumią szkodliwe dla słuchu dźwięki. Czasze te obejmują całe małżowiny uszne i przylegają bezpośrednio do głowy. Składają się one z miękkich, szczelnych poduszek, które są wypełnione specjalnym materiałem, który pochłania wszelkie dźwięki lub cieczą, która równie dobrze radzi sobie z tłumieniem hałasu. Mogą występować w trzech rozmiarach - małym, przeciętnym i dużym. Nauszniki mogą być niezależne albo być przymocowane do hełmów ochronnych. Nauszniki przeciwhałasowe cechują się tym, że są bardzo wygodne, ich waga jest niewielka, zapewniają wysoki komfort podczas pracy, są bardzo łatwe w użyciu i mają dużą skuteczność. Nauszniki, które można zakupić w naszym sklepie spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa i higieny pracy, a ponadto są wytwarzane z materiałów najwyższej jakości. Nauszniki przeciwhałasowe stosuje się wielorazowe. W swojej ofercie posiadamy zarówno standardowe nauszniki, jak również i elektroniczne.

Jest 9 produktów.
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów