Strona wykorzystuje Cookies do celów statystycznych (google analytics). Informacje czym są cookies i jak je wyłączyć znajduje się TUTAJ [akceptuję - zamknij]

Ocieplane

Block title

Visit our blog

Ocieplane

Rękawice robocze ocieplane

Rękawice ocieplane doskonale nadają się do pracy, ale również i na co dzień. Poniżej prezentujemy bardzo szeroki wybór rękawic roboczych ocieplanych, które mają różnorakie zastosowania.

Ocieplane rękawice robocze - zastosowanie

Rękawice robocze ocieplane są przeznaczone do pracy w miejscach, gdzie występuje niska tempe...

Rękawice robocze ocieplane

Rękawice ocieplane doskonale nadają się do pracy, ale również i na co dzień. Poniżej prezentujemy bardzo szeroki wybór rękawic roboczych ocieplanych, które mają różnorakie zastosowania.

Ocieplane rękawice robocze - zastosowanie

Rękawice robocze ocieplane są przeznaczone do pracy w miejscach, gdzie występuje niska temperatura. Takie akcesoria mogą być wykonane z różnego rodzaju materiałów. Stosuje się je przede wszystkim w budownictwie, pracach mechanicznych, w chłodniach, serwisach klimatyzacji, a także w przemyśle spożywczym i wszędzie tam, gdzie występuje temperatura powietrza poniżej 0 stopni Celsjusza. Nasze artykuły sprawdzą się także jako wkłady do rękawic roboczych termoodpornych.

Więcej

Ocieplane Jest 22 produktów.

Podkategorie

  • EUROTECHNIQUE

    Ocieplane rękawice Eurotechnique 

    Rękawice ocieplane marki Eurotechnique sprawdzą się doskonale zarówno w pracy, jak i na co dzień podczas chłodnych, a nawet wyjątkowo zimnych dni i nocy. Oferujemy szeroki wybór ocieplanych artykułów do różnych zastosowań. Ocieplane rękawice Eurotechnique stosuje się wszędzie tam, gdzie pracownicy przebywają w miejscach, w których występuje niska temperatura. Akcesoria tego typu mogą zostać wykonane z różnych materiałów. Znajdują zastosowanie w takich branżach jak budownictwo, podczas pracy w chłodniach, różnych działaniach mechanicznych, serwisach klimatyzacji, w przemyśle spożywczym i w wielu innych miejscach, gdzie zwykle występuje obniżona temperatura powietrza (zazwyczaj poniżej 0 stopni Celsjusza). Warto zauważyć, iż oferowane przez nas rękawice ocieplane Eurotechnique sprawdzą się również doskonale jako wkłady do termoodpornych rękawic roboczych.

  • COFRA

    Ocieplane rękawice Cofra

    Wśród naszego szerokiego asortymentu możecie Państwo znaleźć ocieplane rękawice marki Cofra. Cofra to bardzo znana i lubiana przez wielu marka, która oferuje różne elementy odzieży roboczej i ochronnej. Oferowane przez nas rękawice ocieplane Cofra sprawdzą się wprost idealnie w każdym miejscu pracy, w którym panuje niska i nieprzyjemna temperatura, ale takie rękawice możemy używać także jako codzienne rękawiczki zimą. Zapewniamy różnorodny wybór artykułów tego rodzaju. Wykorzystuje się je przede wszystkim w takich branżach jak budownictwo czy przemysł spożywczy, ale również i podczas wykonywania różnych prac w chłodniach, przy klimatyzacji itd. Oferowane przez nas produkty doskonale radzą sobie w miejscach, gdzie panuje temperatura poniżej 0 stopnia Celsjusza. Ocieplane rękawice Cofra mogą posłużyć także jako wkłady do rękawic termoodpornych do pracy.

Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów
Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów