Strona wykorzystuje Cookies do celów statystycznych (google analytics). Informacje czym są cookies i jak je wyłączyć znajduje się TUTAJ [akceptuję - zamknij]

Powlekane

Block title

Visit our blog

Powlekane

Rękawice powlekane

Oferujemy także wysokiej klasy rękawice powlekane. Poszczególne modele mogą być wykonane z różnych materiałów - bawełny, nylonu, poliestru albo z ich mieszanek. Rękawice powlekane posiadają specjalne dodatkowe warstwy z poliuretanu, PCV, lateksu czy nitrylu, które mogą mieć różną strukturę, grubość oraz porowatość i oczywiście...

Rękawice powlekane

Oferujemy także wysokiej klasy rękawice powlekane. Poszczególne modele mogą być wykonane z różnych materiałów - bawełny, nylonu, poliestru albo z ich mieszanek. Rękawice powlekane posiadają specjalne dodatkowe warstwy z poliuretanu, PCV, lateksu czy nitrylu, które mogą mieć różną strukturę, grubość oraz porowatość i oczywiście kolor. Taka warstwa zapewnia lepszą przyczepność do materiałów czy narzędzi, a także większą trwałość mechaniczną rękawic oraz ochronę przed wilgocią, smarami, olejami, benzyną, tłuszczami czy produktami ropopochodnymi. Ponadto rękawice powlekane są niezwykle wygodne i bardzo łatwe w czyszczeniu. Można je stosować podczas wykonywania ogólnych prac mechanicznych, a także i w przemyśle, budownictwie oraz transporcie. Poleca się je do branży motoryzacyjnej czy mechanicznej, ale również rolniczej i ogrodowej.

Więcej

Powlekane Jest 68 produktów.

Podkategorie

  • EUROTECHNIQUE

    Rękawice powlekane Eurotechnique

    Oferujemy najwyższej klasy powlekane rękawice Eurotechnique. Modele, które znajdują się w naszej ofercie są bardzo trwałe, wytrzymałe i komfortowe. Mogą być wykonane z różnego rodzaju materiałów, w tym z bawełny, poliestru bądź z mieszkanek tychże materiałów. Powlekane rękawice Eurotechnique ponadto mogą być wyposażone w dodatkowe warstwy ochronne z PCV, nitrylu, poliuretanu czy lateksu, te zaś mają różną grubość, strukturę, porowatość oraz barwę. Dodatkowy materiał wpływa pozytywnie na przyczepność do innych tkanin czy narzędzi, zwiększa trwałość mechaniczną oraz lepiej ochrania przed wilgocią, olejami, smarami, tłuszczami, benzyną czy produktami ropopochodnymi. Rękawice powlekane Eurotechnique wykorzystuje się do standardowych prac mechanicznych oraz różnych działań w przemyśle, transporcie czy budownictwie. Szczególnie polecamy je do prac mechanicznych i w branży motoryzacyjnej, ale i rolniczej oraz ogrodniczej.

  • COFRA

    Powlekane rękawice Cofra

    Rękawice powlekane marki Cofra to jeden z najlepszych wyborów wśród artykułów tego rodzaju. Oferowane przez nas produkty charakteryzują się najwyższą jakością wykonania z trwałych i bardzo wytrzymałych materiałów. Ponadto takie rękawice są bardzo wygodne, co ułatwia wykonywanie codziennych obowiązków w pracy. Wykonuje się je z różnego typu materiałów - poliestru, bawełny lub ich mieszanki. Powlekane rękawice Cofra mogą być wyposażone w dodatkowy materiał (PCV, lateks, nitryl czy poliuretan), który może być różnej grubości, porowatości, struktury czy barwy. Dodatkowy materiał zapewnia większą odporność na różne ciecze, takie jak woda, oleje, tłuszcze, benzyna itd. Rękawice powlekane Cofra można stosować do podstawowych prac mechanicznych ale i także specjalistycznych działań związanych z przemysłem ciężkim, motoryzacyjnym, rolniczym, transportem, budownictwem i pracami w ogrodzie.

na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 68 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 68 elementów