Strona wykorzystuje Cookies do celów statystycznych (google analytics). Informacje czym są cookies i jak je wyłączyć znajduje się TUTAJ [akceptuję - zamknij]

Specjalistyczne

Block title

Visit our blog

Specjalistyczne

Specjalistyczne obuwie BHP

W tej kategorii znajduje się obuwie o wyjątkowych parametrach technicznych, które spełnia potrzebę ochrony przed szczególnym ryzykiem. Dobór odpowiednich butów do wykonywanej pracy to podstawa bezpieczeństwa, a także komfortu pracy. Znajdą tu Państwo szeroką ofertę dla spawaczy, dekarzy, pilarzy, elektryków, asfalciarz...

Specjalistyczne obuwie BHP

W tej kategorii znajduje się obuwie o wyjątkowych parametrach technicznych, które spełnia potrzebę ochrony przed szczególnym ryzykiem. Dobór odpowiednich butów do wykonywanej pracy to podstawa bezpieczeństwa, a także komfortu pracy. Znajdą tu Państwo szeroką ofertę dla spawaczy, dekarzy, pilarzy, elektryków, asfalciarzy, strażaków, żołnierzy, mundurowych, a także innych osób, które pracują w przemyśle mechanicznym, hutniczym, stalowym, żelaznym, spożywczym, chemicznych czy we szpitalach. Nasze buty są wykonane z najlepszej jakości materiałów, doskonale chronią przed zgnieceniem, uszkodzeniami mechanicznymi czy przekuciem.

Więcej

Specjalistyczne Jest 4 produktów.

Podkategorie

 • Spawalnicze

  Specjalistyczne obuwie spawalnicze


  Obuwie specjalistyczne to niezbędny element ubioru każdego pracownika, który zajmuje się spawaniem oraz innymi zadaniami przy rozżarzonych elementach. Nasze obuwie spawalnicze posiada niezbędne certyfikaty. Są one wykonane z wysokiej jakości materiałów i posiadają liczne dodatkowe wzmocnienia i zabezpieczenia, które mają chronić stopy przed niebezpieczeństwami - między innymi są to wygodne zapięcie na klamrę bądź rzecz, kompozytowe noski czy wyprofilowana podeszwa.

 • Dekarskie

  Specjalistyczne obuwie dekarskie


  Nasze specjalistyczne buty dekarskie są przeznaczone dla osób, które wykonują prace na dachu budynków. To praktyczne i bardzo funkcjonalne obuwie ochronne ze specjalnymi podeszwami, które zapewniają bardzo wysoki poziom komfortu, odpowiednią przewiewność, zapobiegają otarciom i jednocześnie są odporne na skrajnie wysokie temperatury, wodę i są w pełni antypoślizgowe.

 • Dla pilarzy

  Specjalistyczne obuwie dla pilarzy

  Nasze specjalistyczne buty dla pilarzy są przeznaczone dla wszystkich osób, które pracują z różnego rodzaju piłami łańcuchowymi. Obuwie dla drwali stanowi doskonałą ochronę przed przecięciem podczas wszelakich prac leśnych. To przewiewne, ale równocześnie stabilne buty z antypoślizgową podeszwą i specjalną wkładką antyprzebiciową. Ponadto są także odporne na wodę i wszelkie substancje chemiczne. Zapewniają niezwykły komfort i pełne bezpieczeństwo.

 • Dla elektryków
 • Dla asfalciarzy

  Obuwie z płaską podeszwą, wykonaną z poliuretanu oraz kauczuku nitrylowego, izolująca przed wysoką temperaturą oraz temperaturą do 300*C w kontakcie do 1 minuty.

  Oznaczenia:

  CI - podeszwa izolująca przed niską temperaturą

  HI - podeszwa izolująca przed wysoką temperaturą

 • ESD

  Obuwie dla przemysłu elektronicznego, chroniące przed wyładowaniami elektrostatycznymi.

  Sugerowane przeznaczenie: dla przemysłu mikroelektronicznego. 

  Wyładowanie elektrostatyczne (ESD z ang. Electrostatic Discharge) - nagły i chwilowy przepływ prądu elektrycznego przepływającego między dwoma obiektami o różnych potencjałach elektrycznych, spowodowane przez bezpośredni kontakt lub przez pole elektrostatyczne. Termin ten jest zwykle stosowany w elektronice i przemyśle do opisania chwilowych niechcianych prądów, które mogą spowodować uszkodzenie sprzętu elektronicznego. 

 • Przemysł spożywczy,...
 • Przemysł mechaniczny

  Obuwie z ochroną śródstopia - 100J

 • Przemysł hutniczy,...

  Podeszwa izolująca zarówno przed niską jak i wysoką temperaturą, odporna na temperaturę do 300*C w kontakcie do 1 minuty.

  Oznaczenia:

  CI - podeszwa izolująca przed niską temperaturą

  HI - podeszwa izolująca przed wysoką temperaturą

  HRO - podeszwa odporna na 300*C w kontakcie do 1 minuty

  SRC - podeszwa antypoślizgowa

 • Wojskowe, mundurowe,...

  Buty wykonane z najwyższej jakości materiałów, zapewniające długotrwałe użytkowanie.

 • Dla strażaków
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów