Strona wykorzystuje Cookies do celów statystycznych (google analytics). Informacje czym są cookies i jak je wyłączyć znajduje się TUTAJ [akceptuję - zamknij]

Specjalistyczne

Block title

Visit our blog

Specjalistyczne

Specjalistyczne obuwie BHP

W tej kategorii znajduje się obuwie o wyjątkowych parametrach technicznych, które spełnia potrzebę ochrony przed szczególnym ryzykiem. Dobór odpowiednich butów do wykonywanej pracy to podstawa bezpieczeństwa, a także komfortu pracy. Znajdą tu Państwo szeroką ofertę dla spawaczy, dekarzy, pilarzy, elektryków, asfalciarz...

Specjalistyczne obuwie BHP

W tej kategorii znajduje się obuwie o wyjątkowych parametrach technicznych, które spełnia potrzebę ochrony przed szczególnym ryzykiem. Dobór odpowiednich butów do wykonywanej pracy to podstawa bezpieczeństwa, a także komfortu pracy. Znajdą tu Państwo szeroką ofertę dla spawaczy, dekarzy, pilarzy, elektryków, asfalciarzy, strażaków, żołnierzy, mundurowych, a także innych osób, które pracują w przemyśle mechanicznym, hutniczym, stalowym, żelaznym, spożywczym, chemicznych czy we szpitalach. Nasze buty są wykonane z najlepszej jakości materiałów, doskonale chronią przed zgnieceniem, uszkodzeniami mechanicznymi czy przekuciem.

Więcej

Specjalistyczne Jest 4 produktów.

Podkategorie

 • Spawalnicze

  Specjalistyczne obuwie spawalnicze


  Obuwie specjalistyczne to niezbędny element ubioru każdego pracownika, który zajmuje się spawaniem oraz innymi zadaniami przy rozżarzonych elementach. Nasze obuwie spawalnicze posiada niezbędne certyfikaty. Są one wykonane z wysokiej jakości materiałów i posiadają liczne dodatkowe wzmocnienia i zabezpieczenia, które mają chronić stopy przed niebezpieczeństwami - między innymi są to wygodne zapięcie na klamrę bądź rzecz, kompozytowe noski czy wyprofilowana podeszwa.

 • Dekarskie

  Specjalistyczne obuwie dekarskie


  Nasze specjalistyczne buty dekarskie są przeznaczone dla osób, które wykonują prace na dachu budynków. To praktyczne i bardzo funkcjonalne obuwie ochronne ze specjalnymi podeszwami, które zapewniają bardzo wysoki poziom komfortu, odpowiednią przewiewność, zapobiegają otarciom i jednocześnie są odporne na skrajnie wysokie temperatury, wodę i są w pełni antypoślizgowe.

 • Dla pilarzy

  Specjalistyczne obuwie dla pilarzy

  Nasze specjalistyczne buty dla pilarzy są przeznaczone dla wszystkich osób, które pracują z różnego rodzaju piłami łańcuchowymi. Obuwie dla drwali stanowi doskonałą ochronę przed przecięciem podczas wszelakich prac leśnych. To przewiewne, ale równocześnie stabilne buty z antypoślizgową podeszwą i specjalną wkładką antyprzebiciową. Ponadto są także odporne na wodę i wszelkie substancje chemiczne. Zapewniają niezwykły komfort i pełne bezpieczeństwo.

 • Dla elektryków

  Specjalistyczne obuwie dla elektryków

  W tej kategorii chcielibyśmy Państwu zaproponować specjalistyczne buty dla elektryków. Takie obuwie charakteryzuje się przede wszystkim tym, że jest antyelektrostatyczne, a także bardzo wytrzymałe, oddychające, wykonane z przewiewnej tkaniny, antystatyczne i antypoślizgowe. Konstrukcja naszych butów dla elektryków zapewnia pełną stabilność, komfort i zapobiega otarciom. Ich wnętrze pochłania wilgoć i jest w pełni antybakteryjne. Ponadto takie obuwie posiada również specjalne wzmocnione podnoski i wkładki antyprzebicowe. 

 • Dla asfalciarzy

  Specjalistyczne obuwie dla asfalciarzy

  Oferujemy również specjalistyczne obuwie dla asfalciarzy. Czym się charakteryzują? To buty z płaską podeszwą, która jest wykonane z najwyższej jakości poliuretanu oraz kauczuku nitrylowego, co doskonale izoluje przed skrajną temperaturą, a także temperaturą do 300 stopni Celsjusza w kontakcie aż do jednej minuty. Nasze buty są nie tylko odporne na wysoką temperaturę, ale także i na różnorakie płyny, takie jak woda czy oleje. Ponadto posiadają bardzo dobrą oddychalność. Nasze specjalistyczne obuwie dla asfalciarzy posiada oznaczenia:

  • CI - podeszwa izolująca przed niską temperaturą,

  • HI - podeszwa izolująca przed wysoką temperaturą.

 • ESD

  Obuwie dla przemysłu elektronicznego

  ESD - z ang. Electrostatic Discharge - czyli wyładowanie elektrostatyczne. Polega ono na nagłym i chwilowym przepływie prądu między dwoma obiektami (o różnych potencjałach elektrycznych) spowodowane przez bezpośredni kontakt lub przez pole elektrostatyczne. Termin ten jest zwykle stosowany w elektronice i przemyśle do opisania chwilowych, niechcianych prądów, które mogą spowodować uszkodzenie sprzętu elektronicznego.  

  Obuwie ESD jest przeznaczone do stosowania w przemyśle elektronicznym. Takie buty doskonale chronią przed wyładowaniami elektrostatycznymi, które mogą pojawić się w wielu miejscach pracy. Takie wyładowania mogą spowodować uszkodzenie elementów lub urządzeń elektrycznych, a także wstrząsy elektryczne u pracowników. Odzież i obuwie ESD skutecznie nie dopuszcza bądź minimalizuje wyładowania. Powszechnie stosuje się je w przemysłach: elektronicznym i komputerowym, samochodowym, lotniczym, chemicznym, farmaceutycznym, spożywczym, optycznym, a także w laboratoriach i na niektórych stanowiskach w szpitalu.

 • Przemysł spożywczy,...

  Obuwie dla przemysłu spożywczego, chemicznego i branży medycznej

  Prezentujemy ofertę specjalistycznego obuwia dla osób, które pracują w przemyśle spożywczym, chemicznym bądź w branży medycznej. Takie buty charakteryzują się przede wszystkim sterylnością, wytrzymałością, niewielką wagą, ponadto są antybakteryjne oraz zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa. Obuwie tego typu może być stosowane przy produktach i towarach delikatnych, a także wszelkich medykamentach czy podczas nawet skomplikowanych zabiegów i operacji. Gwarantują one ogromny komfort i bezpieczeństwo pracownika - wszystko to dzięki odpowiednio wyprofilowanej podeszwie oraz zabezpieczającej powierzchni, która znacznie ułatwia czyszczenie lub dezynfekcję. Nierzadko takie obuwie posiada także specjalne wkładki, które amortyzują wstrząsy, dzięki czemu stawy użytkownika mają zapewnioną optymalną ochronę. Stosuje się je w branży medycznej, kosmetycznej czy farmaceutycznej, a także gastronomicznej, hotelarskiej, w przemyśle spożywczym i chemicznym, a także przez pracowników szkół i przedszkoli.

 • Przemysł mechaniczny

  Obuwie z ochroną śródstopia - 100J

 • Przemysł hutniczy,...

  Podeszwa izolująca zarówno przed niską jak i wysoką temperaturą, odporna na temperaturę do 300*C w kontakcie do 1 minuty.

  Oznaczenia:

  CI - podeszwa izolująca przed niską temperaturą

  HI - podeszwa izolująca przed wysoką temperaturą

  HRO - podeszwa odporna na 300*C w kontakcie do 1 minuty

  SRC - podeszwa antypoślizgowa

 • Wojskowe, mundurowe,...

  Buty wykonane z najwyższej jakości materiałów, zapewniające długotrwałe użytkowanie.

 • Dla strażaków
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów