Strona wykorzystuje Cookies do celów statystycznych (google analytics). Informacje czym są cookies i jak je wyłączyć znajduje się TUTAJ [akceptuję - zamknij]
Kurtki i kurtki ocieplane

Kurtki zimowe i kurtki ocieplane

Na obecnym rynku sporo producentów zajmuje się sprzedażą ubrań i akcesoriów BHP. Na znaczne zainteresowanie w przypadku odzieży wierzchniej, zasługują kurtki zimowe i kurtki ocieplane firmy Coverguard. Firma ta doskonale zdaje sobie sprawę z tego, czego chcą i czego potrzebują jej klienci. Kurtki zimowe i kurtki ...

Kurtki zimowe i kurtki ocieplane

Na obecnym rynku sporo producentów zajmuje się sprzedażą ubrań i akcesoriów BHP. Na znaczne zainteresowanie w przypadku odzieży wierzchniej, zasługują kurtki zimowe i kurtki ocieplane firmy Coverguard. Firma ta doskonale zdaje sobie sprawę z tego, czego chcą i czego potrzebują jej klienci. Kurtki zimowe i kurtki ocieplane, podobnie zresztą jak też i inne elementy odzieży BHP, muszą spełniać pewne wymogi, takie jak zapewnienie odpowiedniego stopnia bezpieczeństwa. Dlaczego warto skupiać uwagę na konkretnej firmie? Sprawdzona i ceniona firma stosuje jedynie tkaniny najwyższej jakości i dba o jakość wykonania odzieży - tak jest też w przypadku Coverguard - i tylko takiej można zaufać.

Kurtki zimowe i kurtki ocieplane do pracy typu softshell

Wiele zawodów wymaga stosowania odpowiedniego stroju, dzięki któremu praca w niebezpiecznych warunkach i z możliwym wystąpieniem niebezpiecznych czynników, będzie w pełni bezpieczna i nie wystąpi zagrożenie życia lub zdrowia. Odpowiednie ubranie robocze to podstawa - musi ono osłonić skórę przed działaniem zewnętrznych czynników i przed wszelkimi urazami mechanicznymi. Należy pamiętać, aby zawsze stosować się do zaleceń BHP, z racji tego, iż może zaistnieć bardzo duże zagrożenie podczas wykonywania pracy. Wszystkie elementy stroju są tak samo istotne - zarówno kurtki zimowe i kurtki ocieplane softshell, jak i również pozostałe akcesoria, takie jak zatyczki do uszu czy gogle i na przykład obuwie. To, jak wygląda pełny strój do pracy, zależy od jej rodzaju, a czasami także i od pory roku.  

Robocze kurtki zimowe

Odzież robocza i ochronna ma bardzo istotny wpływ na bezpieczeństwo pracowników. Każdy element takiego stroju ma do spełnienia dane zadanie, które przypisał mu producent, czyli np. ochronić przed ogniem bądź zimnem, nie pozwolić upaść na śliskiej nawierzchni itd. Dobry producent doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego do różnych elementów ubioru stosuje różne materiały, w zależności od potrzeb i wymagań.  

Robocze kurtki ocieplane

Niezależnie od rodzaju branży, pracę w Polsce wykonuje się przez cały rok. Zmienność warunków pogodowych wpływa na konieczność zapewniania pracownikom odpowiedniej odzieży dopasowanej do danych warunków i temperatury. Aby zapewnić pracownikom pracującym w zimie na zewnątrz należy wybrać odpowiednie kurtki zimowe i kurtki ocieplane cenionych marek, jakie znajdą Państwo w naszej ofercie.

Kurtka na zimę

Jednym z podstawowych elementów ubioru pracownika w zimie bez wątpienia powinna być kurtka zimowa lub kurtka ocieplana. Odzież wierzchnią takiego typu można znaleźć niemal w każdym sklepie z ubraniami, ale jednak dbać o wygodę i bezpieczeństwo pracowników należy odwiedzić specjalistyczny sklep z artykułami związanymi z bezpieczeństwem i higieną pracy, jak Dabo.pl. Są one znacznie lepiej przystosowane do wykonywania różnych prac - posiadają znacznie lepsze uszczelnienie na łączeniach kawałków materiałów i zamkach i posiadają wiele przydatnych kieszeni na zewnątrz i wewnątrz.

Odpowiednie kurtki dla pracowników

Warto tu zauważyć, że dzisiejsze robocze kurtki zimowe i kurtki ocieplane nie charakteryzują się topornym i nieciekawym wyglądem - niemal wszystkie produkty dostępne na rynku są wykonane z nowoczesnych materiałów, które dają możliwość tworzenia niepowtarzalnych wzorów, dzięki czemu takie kurtki nie tylko zapewniają bezpieczeństwo i komfort podczas wykonywania pracy, ale przy tym także dobrze wyglądają. Jak powszechnie wiadomo, ubranie robocze ma także wpływ na pracownika i jego wydajność - im lepiej będą się oni czuć w swoich nie krępujących ruchów ubraniach, tym lepiej będą się czuć w swojej pracy i lepiej wykonają powierzone im obowiązki. Pamiętajmy jednak o tym, że rozmiar kurtek należy dobrać do potrzeb naszej załogi, gdyż tylko w taki sposób będzie ona mogła spełniać swoje podstawowe zadanie zatrzymywania ciepła ciała i chronienia przed wychłodzeniem.

Zakup roboczych kurtek zimowych i kurtek ocieplanych

Warto zatem zadbać o poprawny ubiór naszych pracowników podczas zimy - pracownicy dobrze ubrani, którzy nie marzną podczas wykonywania swoich obowiązków, to jednocześnie pracownicy, którzy rzadziej chorują, a tym samym rzadziej korzystają z przysługujących im zwolnień chorobowych L4. A to jest przecież wymierna korzyść dla każdego pracodawcy!

Więcej

Kurtki i kurtki ocieplane Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów