Strona wykorzystuje Cookies do celów statystycznych (google analytics). Informacje czym są cookies i jak je wyłączyć znajduje się TUTAJ [akceptuję - zamknij]
Kombinezony robocze

Kombinezony robocze są powszechnie wykorzystywane w wielu branżach. Stosuje się je m.in. w przemyśle ciężkim, motoryzacji czy budowlance. Nowoczesny kombinezon ochronny powinien być praktyczny i posiadać możliwość przechowywania niezbędnych nam przy pracy narzędzi czy innych przydatnych przedmiotów. Nie może on krępować ruchów i musi być wygodny...

Kombinezony robocze są powszechnie wykorzystywane w wielu branżach. Stosuje się je m.in. w przemyśle ciężkim, motoryzacji czy budowlance. Nowoczesny kombinezon ochronny powinien być praktyczny i posiadać możliwość przechowywania niezbędnych nam przy pracy narzędzi czy innych przydatnych przedmiotów. Nie może on krępować ruchów i musi być wygodny, aby pracownik spędzający w nim wiele godzin czuł się komfortowo. Dobry kombinezon ochronny powinien być także wytrzymały oraz odporny na zabrudzenia. Warto mieć świadomość, że będzie on używany w różnych warunkach. Wyróżnia się kombinezony robocze jednoczęściowe oraz dwuczęściowe. Poniżej przedstawaimy pierwsze z nich.

Specjalistyczne kombinezony ochronne

Wykonując wiele zawodów na co dzień ma się styczność z różnego rodzaju substancjami niebezpiecznymi dla zdrowia. Właśnie dla nich są tworzone ochronne kombinezony robocze, które odznaczają się specjalnymi właściwościami. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. olejodoporne, kombinezony ocieplane (zimowe) czy przeciwdeszczowe.

Wybierz kombinezon roboczy w sklepie Dabo!

Zapraszamy do zakupu w naszym sklepie. Zapoznaj się z ofertą kombinezonów roboczych i przeczytaj ich specyfikację. Zapewnij swoim pracownikom lub sobie odpowiedni strój, aby każdego dnia czuli się komfortowo oraz bezpiecznie.

Więcej

Kombinezony robocze Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów