Strona wykorzystuje Cookies do celów statystycznych (google analytics). Informacje czym są cookies i jak je wyłączyć znajduje się TUTAJ [akceptuję - zamknij]
Cofra

Block title

Visit our blog

Cofra

Wzrok pracownika, w zależności od wykonywanych przez niego czynności, może być narażony na różnego rodzaju niebezpieczeństwa: rozbryzgi, odpryski, światło o dużym natężeniu lub przeciwnie – słabe warunki widzenia. Z pomocą przychodzą dostępne poniżej okulary ochronne Cofra. Spełniają one ogólne normy stawiane akcesoriom zabezpieczającym oczy pracowników przed wymienionymi wyżej, typowymi zagrożeniami. Oprócz tego wyposażone są również w filtry ultrafioletowe i przeciwsłoneczne.

Możliwość doboru produktu pod realia swojej pracy

Ten włoski producent środków ochrony osobistej zajmuje się wytwarzaniem okularów należących do kilku specjalistycznych linii produktowych. W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdziesz więc między innymi akcesoria z linii Cofra Classic, Sport czy Functional. Detale, którymi sprzęt różni się między sobą, stanowią o efektywności płynącej z jego korzystania. Firma pomyślała o osobach podejmujących prace związaną z ryzykiem oślepnięcia, jak i o tych pracujących głównie w ciemności. Sprawdź, czy mamy potrzebny Ci model.

Jest 69 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 69 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 69 elementów