Strona wykorzystuje Cookies do celów statystycznych (google analytics). Informacje czym są cookies i jak je wyłączyć znajduje się TUTAJ [akceptuję - zamknij]
Cofra

Block title

Visit our blog

Cofra

Odpryski cieczy, unoszące się cząstki pyłu, promieniowanie ultrafioletowe czy podczerwień – w wielu miejscach pracy wzrok pracowników narażony jest na rozmaite zagrożenia chemiczne, mechaniczne i elektryczne. W takich warunkach należyte zabezpieczenie oczu wymagane jest przez zasady BHP – w przeciwnym razie pracownikowi może grozić nawet utrata wzroku.

Gogle ochronne Cofra - wygodne użytkowanie

W asortymencie naszego sklepu internetowego znaleźć można akcesoria, które bardzo dobrze nadają się do tego zadania. Gogle ochronne Cofra to wysokiej klasy sprzęt użytku osobistego, spełniający normy EN 166 i EN 170, które są potwierdzeniem skuteczności tych akcesoriów w zapewnieniu odpowiednich warunków pracy. Udogodnienia takie jak Anti-Fog i Anti-Scratch zapewniają wysoki komfort z ich użytkowania, a dodatkowa wentylacja zapobiega nieprzyjemnemu zaparowywaniu szkieł. Sprzęt zapewnia doskonałe przyleganie do twarzy pracownika – regulowane opaski i pięciopunktowe wygięcie pozwalają na dokładne dopasowanie go do indywidualnych potrzeb.

Jest 6 produktów.
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów