Strona wykorzystuje Cookies do celów statystycznych (google analytics). Informacje czym są cookies i jak je wyłączyć znajduje się TUTAJ [akceptuję - zamknij]

PÓŁMASKI

Block title

Visit our blog

PÓŁMASKI

Półmaski filtrujące przeciwpyłowe

W stałej sprzedaży można u nas znaleźć półmaski jedno- bądź wielorazowego użytku, w tym maski przeciwpyłowe, które doskonale filtrują wdychane przez użytkownika powietrze. Nasze półmaski to znakomita ochrona przed szkodliwymi pyłami i toksycznymi gazami. Po dobraniu odpowiednich filtrów półmaska doskonale radzi ...

Półmaski filtrujące przeciwpyłowe

W stałej sprzedaży można u nas znaleźć półmaski jedno- bądź wielorazowego użytku, w tym maski przeciwpyłowe, które doskonale filtrują wdychane przez użytkownika powietrze. Nasze półmaski to znakomita ochrona przed szkodliwymi pyłami i toksycznymi gazami. Po dobraniu odpowiednich filtrów półmaska doskonale radzi sobie w branży budowlanej, podczas wytwarzania cementu czy obróbki drewna, a także w przemyśle chemicznym, petrochemicznym, wydobywczym i wielu innych. Kiedy filtry zostaną zużyte, należy je wymienić.

Więcej

PÓŁMASKI Jest 53 produktów.

Podkategorie

  • SUP AIR

    Półmaski ochronne przeciwpyłowe - SUP AIR

    Półmaski przeciwpyłowe SUP AIR wielorazowego użytku to doskonała ochrona przed szkodliwymi i toksycznymi pyłami oraz gazami. Odpowiednie filtry zajmują się oczyszczaniem powietrza. To doskonały wybór do pracy w wielu branżach przemysłowych, takich jak: budowlana, chemiczna, petrochemiczna, farmaceutyczna, tekstylna, metalurgiczna, rzemieślnicza, wydobywcza itd. Półmaski filtrujące SUP AIR są wykonane z materiałów wysokiej jakości. Tego rodzaju półmaski charakteryzują się odpowiednim zabezpieczeniem i wysoką szczelnością, ponadto są bardzo wytrzymałe i zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa w szkodliwych warunkach. Stosowanie półmasek przeciwpyłowych SUP AIR chroni pracowników przed nieprzyjemnymi dolegliwościami i możliwością wystąpienia niebezpiecznych chorób, a nawet nowotworu w przyszłości.

  • COFRA

    Półmaski Cofra

    Półmaski filtrujące znanej i cenionej marki Cofra posiadają ergonomiczne kształty, dzięki czemu doskonale dopasowują się do kształtu twarzy użytkownika i jednocześnie zapewniają mu spory komfort podczas wykonywania pracy. Oferowane przez nas półmaski wprost idealnie sprawdzają się podczas codziennego użytku. Niektóre nasze modele posiadają zawory, inne nie. Półmaski Cofra są również wyposażone w elastyczne paski, które możemy przesuwać wzdłuż maski - dzięki temu nie tylko odpowiednio dopasujemy ją do swojej twarzy, ale i będziemy mogli zawiesić ją na szyi, gdy nie będziemy musieli w danej chwili jej stosować. Maski Cofra nie mają żadnych odsłoniętych metalowych elementów - zewnętrzny nosek, który służy do regulacji, jest pokryty materiałem. Maski Cofra to niezawodna struktura i trwały materiał. Takie maski skutecznie chronią przed pyłami i oparami.

na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 53 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 53 elementów