Strona wykorzystuje Cookies do celów statystycznych (google analytics). Informacje czym są cookies i jak je wyłączyć znajduje się TUTAJ [akceptuję - zamknij]

MASKI

Block title

Visit our blog

MASKI

Maski

Oferujemy również maski przeciwpyłowe i takie, które posiadają pełnotwarzowe zabezpieczenia, dzięki czemu ochraniają nie tylko drogi oddechowe przed szkodliwymi substancjami, ale także i wzrok przed urazami, jakie mogą wyniknąć z powodów odprysków cieczy czy ciał stałych. Przepływ powietrza odbywa się w dokładnie taki sam sposób jak w przy...

Maski

Oferujemy również maski przeciwpyłowe i takie, które posiadają pełnotwarzowe zabezpieczenia, dzięki czemu ochraniają nie tylko drogi oddechowe przed szkodliwymi substancjami, ale także i wzrok przed urazami, jakie mogą wyniknąć z powodów odprysków cieczy czy ciał stałych. Przepływ powietrza odbywa się w dokładnie taki sam sposób jak w przypadku półmasek. Ale maska nie zakrywa jedynie dolnej części twarzy - chroni brodę, usta, nos, ale również i oczy. Maski posiadają specjalne filtry i pochłaniacze, a dodatkowe są wspomagane wentylatorem. Zazwyczaj zasila go bateria. Maska działa poprawnie wtedy, kiedy jej filtry są wymieniane, kiedy się zużyją. Odpowiednie filtry w masce mogą ochronić przed substancjami chemicznymi. pyłami, parą organiczną i nieorganiczną, amoniakiem, mgłą oraz pyłami, jakie powstają podczas piłowania, cięcia czy szlifowania drewna, metalu, tworzyw sztucznych, betonu bądź materiałów budowlanych itp.

Więcej

MASKI Jest 7 produktów.

Podkategorie

  • SUP AIR

    Maski Sup Air

    Maska pełnotwarzowa to najwyższa ochrona dróg oddechowych oraz wzroku użytkownika. Tego rodzaju maski posiadają specjalne filtry, zawory wentylacyjne, a także soczewki panoramiczne, które umożliwiają naturalne widzenie. Maski Sup Air zapewniają również wysoki komfort podczas pracy nawet przez dłuższy okres czasu. Pełnotwarzowa maska posiada także regulowane paski, które umożliwiają nam doskonałe dopasowanie. Zawory wentylacyjne pozwalają na swobodne oddychanie, dlatego też noszenie pełnotwarzowej maski Sup Air nie jest w żaden sposób uciążliwe. Oferowane przez nas maski spełniają wymagane normy i posiadają odpowiednie certyfikaty. Aby dowiedzieć się więcej na temat danego modelu zachęcamy do sprawdzenia informacji o produkcie.

  • COFRA

    Maski Cofra

    Ochronne maski Cofra to doskonała ochrona dróg oddechowych użytkowników przed niebezpiecznymi substancjami. Takie maski posiadają podwójny filtr, który skutecznie zatrzymuje pyły i nie pozwala przedostać się szkodliwym oparom. Maski Cofra zapewniają również wysoki komfort - dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów idealnie dopasowują się do twarzy i głowy użytkownika. Centralny zawór wydechowy rozprasza ciepło i wilgoć, dzięki czemu noszenie maski przez długi czas nie jest żadnym problemem. Ponadto paski pozwalają na regulację, co wpływa na lepsze zabezpieczenie dróg oddechowych. Nasze maski spełniają wiele norm i posiadają odpowiednie certyfikaty, aby więcej dowiedzieć się na temat konkretnego modelu zapraszamy do zapoznania się z informacjami na stronach produktów.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów