Strona wykorzystuje Cookies do celów statystycznych (google analytics). Informacje czym są cookies i jak je wyłączyć znajduje się TUTAJ [akceptuję - zamknij]

Rękawy

Block title

Visit our blog

Rękawy

Zarękawki bawełniane

Rękawy ochronne mogą być uzupełnieniem rękawic roboczych bądź ochronnych. Doskonale chronią przedramiona. Znajdują szerokie zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu. Dzięki zastosowaniu odpowiedniego materiału ochraniają przed wieloma niebezpieczeństwami, takimi jak wszelkiego rodzaju zabrudzeniami oraz wilgocią, ale nie t...

Zarękawki bawełniane

Rękawy ochronne mogą być uzupełnieniem rękawic roboczych bądź ochronnych. Doskonale chronią przedramiona. Znajdują szerokie zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu. Dzięki zastosowaniu odpowiedniego materiału ochraniają przed wieloma niebezpieczeństwami, takimi jak wszelkiego rodzaju zabrudzeniami oraz wilgocią, ale nie tylko. Skutecznie dbają również o to, aby nie doszło do żadnego skaleczenia, przecięcia czy otarcia skóry użytkownika, a nawet oparzeniami i niskimi temperaturami. Mogą być różnej długości.

Więcej

Rękawy Jest 3 produktów.

Podkategorie

  • EUROTECHNIQUE

    Rękawy Eurotechnique


    Zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom to priorytet każdego zakładu pracy. Jednym z elementów ochrony indywidualnej osób zatrudnionych może być zarękawek. Rękawy ochronne to nic innego jak specjalne uzupełnienie rękawic roboczych i ochronnych, które służą podczas wykonywania różnego rodzaju prac. Zarękawki marki Eurotechnique są wykonane ze specjalnego materiału, który zapewnia ochronę przedramionom przed przecięciami, skaleczeniami i ogniem (są odporne termicznie). To doskonała ochrona dłoni i przedramion. Wykorzystuje się je przede wszystkim podczas prac spawalniczych czy podczas obróbki blach. Ale rękawy ochronne Eurotechnique znakomicie sprawdzą się również w przemyśle spożywczym czy w laboratoriach, gdzie skutecznie ochraniają przed zabrudzeniem, zamoczeniem, otarciami, urazami mechanicznymi, poparzeniem czy zapyleniem. Wszystkie oferowane przez nas artykuły posiadają odpowiednie certyfikaty BHP.

  • COFRA

    Rękawy Cofra


    Według obowiązujących obecnie przepisów każdy pracodawca ma obowiązek zapewnić wszystkim swoim pracownikom odpowiednią ochronę, jeśli wymaga tego stanowisko pracy. Oznacza to, że musi on zapewnić zatrudnionym przez siebie osobom urządzenia, które posiadają zabezpieczenia i środki ochrony indywidualnej. Jednym z tych elementów są rękawy. Rękawy Cofra doskonale sprawdzą się podczas wykonywania różnego typu prac w branży przemysłowej, spawalniczej, mechanicznej czy spożywczej i nie tylko. Oferowane przez nas zarękawki Cofra są wykonane z najwyższej jakości materiałów, które zapewniają odporność na urazy mechaniczne, skaleczenia, otarcia, zabrudzenie, zamoczenie, zapylenie czy poparzenia. Wszystkie oferowane przez nas produkty spełniają wymogi BHP i posiadają odpowiednie certyfikaty informujące o ich skuteczności.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów