Strona wykorzystuje Cookies do celów statystycznych (google analytics). Informacje czym są cookies i jak je wyłączyć znajduje się TUTAJ [akceptuję - zamknij]
COFRA

Block title

Visit our blog

COFRA

Pracownicy wykonujący swoje obowiązki w miejscach z ograniczoną widocznością ze względów bezpieczeństwa powinni być wyposażeni w odpowiednią odzież ostrzegawczą. W naszym sklepie internetowym można zaopatrzyć się kamizelki odblaskowe włoskiej marki Cofra. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia oferowanych modeli i rozmiarów.

Odblaskowe bezrękawniki

Kamizelki ostrzegawcze Cofra dostępne są w kolorze żółtym i pomarańczowym. Wyposażone są w poziome i pionowe paski odblaskowe, a także w praktyczne kieszenie na podręczne akcesoria. Sprzedawane są w opakowaniach liczących pięć sztuk tego samego modelu, koloru i rozmiaru. Są też zgodne z europejskimi normami – szczegółowy wykaz certyfikatów ISO znaleźć można na podstronie danego modelu.

Wyroby bardzo dobrze sprawdzają się w takich miejscach, jak lotniska, koleje, place budowy, miejsca remontów drogowych, hale czy magazyny. Można je też stosować w życiu codziennym – odblaskowy bezrękawnik warto mieć w domowym warsztacie czy też w bagażniku samochodu.

Jest 4 produktów.
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów