Strona wykorzystuje Cookies do celów statystycznych (google analytics). Informacje czym są cookies i jak je wyłączyć znajduje się TUTAJ [akceptuję - zamknij]
COFRA

Block title

Visit our blog

COFRA

Podczas pracy w miejscach o ograniczonej widoczności konieczne jest zaopatrzenie się w taką odzież, która sprawi, że pracownik będzie widziany z daleka. Jaskrawe kolory i odblaskowe elementy są tu niezbędne. Włoska firma Cofra proponuje różne modele koszulek ostrzegawczych dla mężczyzn, dostępnych w rozmiarach od S aż do 3XL.

Odzież odblaskowa

Koszulki ostrzegawcze Cofra są dostępne w kilku krojach. W asortymencie naszego sklepu oferujemy fasony o dekolcie okrągłym i polo, a także kroje z krótkim i z długim rękawem. Na materiale w kolorze żółtym lub pomarańczowym umieszczone zostały poziome i pionowe pasy odblaskowe. Ich rozmieszczenie różni się w zależności od wybranego modelu. Pasy mogą znajdować się na wysokości klatki piersiowej i brzucha, na rękawach, a także na ramionach – tu przypominają szelki.

W sklepie dostępna jest odzież uszyta z mieszanki modakrylu i bawełny, a także ubrania z materiałów trudnopalnych. Te ostatnie sprawdzą się nie tylko w środowiskach o ograniczonej widoczności, ale też w tak wymagających miejscach, jak platformy wiertnicze, spawalnie i zakłady przemysłowe.

Jest 14 produktów.
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów