Strona wykorzystuje Cookies do celów statystycznych (google analytics). Informacje czym są cookies i jak je wyłączyć znajduje się TUTAJ [akceptuję - zamknij]

Antyprzecięciowe

Block title

Visit our blog

Antyprzecięciowe

Rękawice antyprzecięciowe

Według obowiązujących dziś przepisów każdy pracodawca musi zapewnić swoim pracownikom odpowiednią ochronę, jeśli pracują oni na stanowiskach, które tego wymagają. Do środków ochrony indywidualnej należą między innymi rękawice ochronne i robocze. Rękawice antyprzecięciowe to natomiast niezbędny element stroju każdej osob...

Rękawice antyprzecięciowe

Według obowiązujących dziś przepisów każdy pracodawca musi zapewnić swoim pracownikom odpowiednią ochronę, jeśli pracują oni na stanowiskach, które tego wymagają. Do środków ochrony indywidualnej należą między innymi rękawice ochronne i robocze. Rękawice antyprzecięciowe to natomiast niezbędny element stroju każdej osoby, która podczas wykonywania swoich obowiązków ma kontakt z ostrymi przedmiotami i elementami. Rękawice antyprzecięciowe stosuje się więc w warunkach, w których pracownik może być narażony na przecięcia. Takie rękawice doskonale sprawdzą się w różnych zakładach pracy, między innymi takimi jak huty, zakłady dekarskie i nie tylko. Wszystkie oferowane przez nas produkty w tej kategorii spełniają normę EN407, co oznacza, że mogą być stosowane podczas wszelkich prac, przy których występuje ryzyko odcięcia dłoni. Korzystając z rękawic antyprzecięciowych zapewniamy sobie bezpieczeństwo.

Więcej

Antyprzecięciowe Jest 37 produktów.

Podkategorie

  • EUROTECHNIQUE

    Rękawice antyprzecięciowe Eurotechnique


    W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć szeroki wybór wśród rękawic antyprzecięciowych marki Eurotechnique. Tego rodzaju rękawice są niezbędnym elementem każdego pracownika, który pracuje w niebezpiecznych warunkach, w których występuje ryzyko uszkodzenia sobie ręki - przecięcia skóry, poważnego skaleczenia czy nawet ucięcia dłoni. Mamy do czynienia z takimi warunkami, kiedy mamy bezpośredni kontakt z ostrymi przedmiotami i niezabezpieczonymi odpowiednio ostrymi elementami. Wszystkie nasze rękawice antyprzecięciowe Eurotechnique spełniają normę EN407, dzięki czemu mogą być stosowane nawet w najtrudniejszych warunkach. Na co dzień znajdują zastosowanie w różnych zakładach pracy, między innymi takimi jak huty, zakłady dekarskie i nie tylko.

  • COFRA

    Rękawice antyprzecięciowe Cofra

    W ofercie naszego sklepu mogą Państwo znaleźć najwyższej jakości środki ochrony indywidualnej dla każdego pracownika. Według obowiązującego obecnie prawa pracodawca musi zapewnić wszystkim zatrudnionym przez siebie osobom odpowiednie zabezpieczenia. Wśród rękawic, które mają chronić dłonie przed różnego rodzaju niebezpieczeństwami, na szczególną uwagę zasługują rękawice antyprzecięciowe marki Cofra. Tego rodzaju artykuły znakomicie radzą sobie nawet w najtrudniejszych warunkach. To niezbędny element stroju każdego pracownika, który pracuje przy ostrych przedmiotach i niezabezpieczonych elementach, które mogą skaleczyć skórę dłoni poprzez przecięcie, a nawet uciąć rękę. Wszystkie oferowane przez nas rękawice antyprzecięciowe Cofra spełniają normy BHP. Poza tym, że chronią przed przecięciami, zapewniają także wysoki komfort, doskonałą zręczność, są elastyczne i przepuszczają powietrze, a także ochraniają przed wysoką temperaturą. Takie rękawice znajdują zastosowanie w wielu branżach szeroko pojmowanego przemysłu.

Pokazuje 1 - 37 z 37 elementów
Pokazuje 1 - 37 z 37 elementów