Strona wykorzystuje Cookies do celów statystycznych (google analytics). Informacje czym są cookies i jak je wyłączyć znajduje się TUTAJ [akceptuję - zamknij]
Trudnopalne

Block title

Visit our blog

Trudnopalne

Właściwa ochrona dłoni i przedramion jest konieczna podczas pracy z ostrymi narzędziami i przedmiotami, a także substancjami o skrajnej temperaturze. W asortymencie naszego sklepu znaleźć można rękawice antyprzecięciowe i trudnopalne, które sprawdzą się jako środki ochrony osobistej w takich miejscach jak hale produkcyjne, warsztaty czy place budowy.

Akcesoria z wytrzymałych materiałów

Dostępne w naszym sklepie internetowym rękawice trudnopalne i antyprzecięciowe wykonane są z takich materiałów, jak nitryl, HDPE, lateks oraz skóra. Posiadają również specjalną podszewkę wzmacniającą, która dodatkowo chroni dłonie; odznaczają się przy tym wysoką zręcznością. Można również zaopatrzyć się u nas w specjalne rękawy sięgające za łokieć. Oferujemy wyroby takich marek, jak Cofra i Coverguard.

Naszych akcesoriów nie sprzedajemy w parach – wybrany model można zakupić w opakowaniach lub kartonach. Szczegóły dotyczący liczbę kompletów znajdujących się w paczce lub kartonie można sprawdzić na podstronie danego modelu.

Jest 8 produktów.

Podkategorie

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów