Strona wykorzystuje Cookies do celów statystycznych (google analytics). Informacje czym są cookies i jak je wyłączyć znajduje się TUTAJ [akceptuję - zamknij]

Ochrona głowy i słuchu

Block title

Visit our blog

Ochrona głowy i słuchu

Ochrona głowy i ochrona słuchu

W tej kategorii pragniemy Państwu zaproponować najwyższej jakości środki ochrony indywidualnej, które mają za zadanie odpowiednio ochronić głowę i słuchu. Nasze środki ochrony głowy i środki ochrony słuchu charakteryzują się najwyższą jakością, wysoką trwałością i wytrzymałością oraz niezawodnością, dzięki czemu bę...

Ochrona głowy i ochrona słuchu

W tej kategorii pragniemy Państwu zaproponować najwyższej jakości środki ochrony indywidualnej, które mają za zadanie odpowiednio ochronić głowę i słuchu. Nasze środki ochrony głowy i środki ochrony słuchu charakteryzują się najwyższą jakością, wysoką trwałością i wytrzymałością oraz niezawodnością, dzięki czemu będą mogli Państwo z nich korzystać przez długi okres czasu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi artykułami. 

Więcej

Ochrona głowy i słuchu Jest 1 produkt.

Podkategorie

 • Zatyczki przeciwhałasowe

  Zatyczki przeciwhałasowe

  Na wielu stanowiskach pracy należy stosować odpowiednie środki ochrony indywidualnej, jak na przykład zatyczki do uszu. Zmysł słuchu jest niezwykle wrażliwy, a praca w hałasie, który przekracza dopuszczalne normy może zakończyć się niedosłuchem lub nawet całkowitą utratą słuchu. Z tego też powodu osoby, które pracują w miejscach, gdzie są narażone na hałas, który znacznie przewyższa dozwolone normy, powinny być wyposażone w odpowiednią ochronę słuchu, między innymi taka jak zatyczki do uszu. Zadaniem takich zatyczek przeciwhałasowych jest ochrona słuchu w szczególnie głośnych miejscach. Odpowiedniej jakości produkty posiadają wymagane certyfikaty i spełniają wszelkie niezbędne normy BHP.

  Zatyczki przeciwhałasowe - cechy

  Takie zatyczki charakteryzują się niezwykłym poziomem wygody, łatwością w użytkowaniu i dużą skutecznością w działaniu. Odpowiednie produkty spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa i higieny pracy oraz są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Mogą być one jedno- lub wielorazowe. Obecnie na rynku są dostępne wersje niepołączone ze sobą, ale także i takie, które łączy sznurek. Ponadto mogą być wykonane z pianki bądź silikonu.

  Nasz asortyment

  Znajdą u nas Państwo wszelkie elementy należące do środków ochrony indywidualnej słuchu, która obejmuje zatyczki przeciwhałasowe, stopery czy też nauszniki wytłumiające hałasy, jakie występują podczas wielu prac i zabezpieczają narząd słuchu. Oferujemy jedynie zatyczki przeciwhałasowe najwyższej jakości. Nasze produkty charakteryzujące się różnymi stopniami przepuszczania dźwięku, dzięki czemu w łatwy i szybki sposób można dobrać odpowiednie zatyczki przeciwhałasowe do warunków, jakie panują w danym zakładzie pracy bądź w danym miejscu. W opisie każdego z naszych artykułów zamieściliśmy tabelę z informacją o poziomie tłumienia dźwięku. Oferujemy zatyczki przeciwhałasowe jednorazowe, ale także i takie przeznaczone do wielokrotnego użytku. Niektóre z nich są dostępne w wersji bez sznurka, inne na pałąku lub połączone winylowym bądź tekstylnym sznurkiem. Zatyczki przeciwhałasowe mogą być wykonane z pianki poliuretanowej lub miękkiego silikonu - dzięki czemu doskonale dopasowują się do kształtu ucha i tym samym zapewniają znakomitą ochronę słuchu.

 • Nauszniki

  Nauszniki przeciwhałasowe

  W przypadku wielu stanowisk pracy należy bezwzględnie korzystać z odpowiednich środków ochrony indywidualnej, jakimi na przykład są nauszniki przeciwhałasowe. Zmysł słuchu jest bardzo wrażliwy  na różnego rodzaju szkodliwe bodźce. Praca podczas hałasu przekraczającego normy, może doprowadzić do lekkiego bądź poważniejszego niedosłuchu albo nawet i całkowitej utraty słuchu. Właśnie z tego powodu wszystkie osoby, które są narażone w miejscu pracy na hałas, który przewyższa dozwolone standardy, mają obowiązek korzystać z ochronników słuchu - nauszników bądź zatyczek przeciwhałasowych. Nauszniki przeciwhałasowe mają za zadanie ochronić zmysł słuchu w miejscach, w których występują szkodliwe dla niego czynniki. Odpowiednie nauszniki czy przyłbice ochronne z nausznikami posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty potwierdzające to, że spełniają wszystkie normy BHP.

  Nauszniki - charakterystyka

  Nauszniki to dwie połączone ze sobą czasze, które tłumią szkodliwe dla słuchu dźwięki. Czasze te obejmują całe małżowiny uszne i przylegają bezpośrednio do głowy. Składają się one z miękkich, szczelnych poduszek, które są wypełnione specjalnym materiałem, który pochłania wszelkie dźwięki lub cieczą, która równie dobrze radzi sobie z tłumieniem hałasu. Mogą występować w trzech rozmiarach - małym, przeciętnym i dużym. Nauszniki mogą być niezależne albo być przymocowane do hełmów ochronnych. Nauszniki przeciwhałasowe cechują się tym, że są bardzo wygodne, ich waga jest niewielka, zapewniają wysoki komfort podczas pracy, są bardzo łatwe w użyciu i mają dużą skuteczność. Nauszniki, które można zakupić w naszym sklepie spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa i higieny pracy, a ponadto są wytwarzane z materiałów najwyższej jakości. Nauszniki przeciwhałasowe stosuje się wielorazowe. W swojej ofercie posiadamy zarówno standardowe nauszniki, jak również i elektroniczne.

 • Kaski, nagłowia,...

  Kaski i hełmy ochronne

  Wszelkiego rodzaju kaski ochronne to jedne z najważniejszych elementów, jaki można znaleźć wśród indywidualnych środków ochrony. Stosuje się je na budowie, w kopalniach, a także i przez osoby, które pracują na wysokościach. Hełmy ochronne mają za zadanie odpowiednio zabezpieczyć kości czaszki oraz całą głowę przed różnymi urazami i niebezpieczeństwami, takimi jak między innymi uderzenie o wystające elementy budowy czy spadające przedmioty. Odpowiednio wybrany kask czy hełm powinien być idealnie dopasowany do głowy pracownika. Dzięki temu zapewni mu odpowiedni poziom bezpieczeństwa.

  Cechy kasków

  Kaski i hełmy ochronne składają się z trzech części - skorupy, paska głównego oraz więźby. Skorupa nadaje kształt i ma za zadanie zneutralizować uderzenia w razie niebezpieczeństwa. Pasek natomiast służy do regulacji i idealne dopasowania kasku do wymiarów głowy i tym samym przyczynić się do zmaksymalizowania bezpieczeństwa. Zaś więźba przylega do skorupy i amortyzuje otrzymane uderzenia.

  Nasze artykuły

  Znajdą u nas państwo wykonane z najwyższej jakości materiałów kaski i hełmy, ale nie tylko. Można u nas zakupić także czapki, nagłowie do masek czy osłony twarzy. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem. W kategorii ochrony głowy i słuchu znajdą u nas Państwo także nauszniki i zatyczki przeciwhałasowe

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji