Kaski, czapki ochronne

Kaski robocze z osłoną twarzy i hełmy ochronne BHP

Wszelkiego rodzaju kaski ochronne to jedne z najważniejszych elementów, jaki można znaleźć wśród indywidualnych środków ochrony. Stosuje się je na budowie, w kopalniach, a także i przez osoby, które pracują na wysokościach. Hełmy ochronne mają za zadanie odpowiednio zabezpieczyć kości czaszki oraz całą głowę przed różnymi urazami i niebezpieczeństwami, takimi jak między innymi uderzenie o wystające elementy budowy czy spadające przedmioty. Odpowiednio wybrany kask czy hełm powinien być idealnie dopasowany do głowy pracownika. Dzięki temu zapewni mu odpowiedni poziom bezpieczeństwa.

Cechy charakterystyczne kasków roboczych

Kaski i hełmy ochronne składają się z trzech części - skorupy, paska głównego oraz więźby. Skorupa nadaje kształt i ma za zadanie zneutralizować uderzenia w razie niebezpieczeństwa. Pasek natomiast służy do regulacji i idealne dopasowania kasku do wymiarów głowy i tym samym przyczynić się do zmaksymalizowania bezpieczeństwa. Zaś więźba przylega do skorupy i amortyzuje otrzymane uderzenia.

Nasze artykuły

Znajdą u nas państwo wykonane z najwyższej jakości materiałów kaski i hełmy, ale nie tylko. Można u nas zakupić także czapki, nagłowie do masek czy osłony twarzy. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem. W kategorii ochrony głowy i słuchu znajdą u nas Państwo także nauszniki i zatyczki przeciwhałasowe

Aktywne filtry

expand_less