Półbuty

półbuty

Półbuty robocze

Wśród butów roboczych i ochronnych znajdziemy także półbuty. To standardowe obuwie przemysłowe, które sięga poniżej kostki. Doskonale sprawdza się w przypadku różnych prac fizycznych. Mogą być one wykonane ze skóry czy zamszu. Nasze półbuty robocze charakteryzują się tym, że mają antypoślizgowe podeszwy oraz trwałe noski i są odporne na działanie niekorzystnych warunków pogodowych, olejów, benzyny i są antyelektrostatyczne. Dzięki temu, że oferowane przez nas obuwie jest wykonane z materiałów znakomitych gatunków stopa może oddychać i nie poci się nadmiernie. Ponadto nasze półbuty posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty i atesty BHP.

Sprostanie wymaganiom BHP połączone z zapewnieniem maksymalnej wygody to znak rozpoznawczy oferowanych tu produktów. W przypadku tego rodzaju obuwia wysoka wytrzymałość i duża odporność na uszkodzenia możliwa jest dzięki zastosowanym materiałom - na przykład wodoodpornej skórze licowej. Obuwie posiada też kompozytowe wkładki antyprzebiciowe oraz miękkie wkładki zapewniające komfort stóp nawet po wielu godzinach noszenia. Materiały i konstrukcja obuwia sprawiają, że są one odpowiednie do wielu prac zarówno wewnątrz budynku, jak i na zewnątrz niego, w trudnych warunkach atmosferycznych. To ich główne przeznaczenie, ale z powodzeniem można też nosić je w warunkach codziennych.

Buty robocze od marek Cofra i Coverguard

W przedstawionym niżej asortymencie nasi Klienci znajdą się tylko najlepsze półbuty ochronne. Cofra i Coverguard to profesjonalni producenci tego rodzaju wyposażenia roboczego, których jakość potwierdzona jest nie tylko licznymi certyfikatami, lecz także wieloma latami zaufania do tych firm. W ofercie dostępne są modele sznurowane lub wsuwane, w szerokim przekroju rozmiarowym i wielu wariantach kolorystycznych – czerniach, szarościach i grantach, ale także na przykład jasnych brązach.

Półbuty

Robocze półbuty są idealne do różnych prac fizycznych. Wykonane są ze skóry lub zamszu wysokiej jakości i posiadają antypoślizgowe podeszwy oraz warstwę ochronną na palce. Są również odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne, olej, benzynę i elektryczność statyczną. Oferowane przez nas półbuty robocze skórzane wykonane są z doskonałej jakości materiału, który pozwala stopie oddychać i nie pocić się nadmiernie. Ponadto nasze wygodne i lekkie półbuty robocze posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty i atesty BHP. Noszenie odpowiedniego obuwia jest niezbędne w wielu zawodach, dlatego koniecznie sprawdź nasz wybór półbutów do pracy. Na pewno się nie zawiedziesz!

Ochronne półbuty służbowe - zalety

Pięć kluczowych zalet butów ochronnych w miejscu pracy to: zapobieganie poślizgom i upadkom, ochrona przed oparzeniami, utrzymywanie stóp w cieple w ekstremalnych warunkach pogodowych, ratunek na zmęczenie stóp i ochrona przed zagrożeniami elektrycznymi. Buty ochronne oferują dodatkową ochronę przed potknięciami, upadkami i poślizgnięciami w śliskim otoczeniu, oparzeniami spowodowanymi przez pożary przemysłowe i chemikalia, a także zimnymi warunkami pogodowymi czy panującymi w pomieszczeniach zamkniętych (jak chłodnie czy magazyny). Zapewniają również komfort poprzez łagodzenie niepotrzebnego napięcia mięśni, co zmniejsza zmęczenie. Buty ochronne to ważny środek, który należy podjąć, aby zmniejszyć prawdopodobieństwo wypadków elektrycznych w miejscu pracy.

Półbuty ochronne sklep BHP — duży wybór!

Jeśli szukasz pary butów, które są idealne do pracy, to trafiłeś we właściwe miejsce. W naszym sklepie internetowym oferujemy szeroki wybór wysokiej jakości półbutów, które są idealne do różnych zastosowań przemysłowych (półbuty męskie bhp i półbuty ochronne damskie). Wykonane z wytrzymałej skóry lub zamszu, nasze półbuty są trwałe i posiadają antypoślizgowe podeszwy i trwałe noski, które mogą wytrzymać niekorzystne warunki pogodowe, zalania olejem czy smarami, czy  kontakt z elektrycznością. Ponadto nasze półbuty są wykonane z oddychających materiałów, które utrzymają Twoje stopy suche i na wysokim poziomie komfortu przez cały dzień. Jeśli więc potrzebujesz pary wytrzymałych i niezawodnych półbutów do pracy, koniecznie sprawdź nasz sklep internetowy już dziś.

Oprócz kategorii buty robocze półbuty i odzież robocza posiadamy też dużą selekcję akcesoriów bezpieczeństwa w miejscu pracy.

Aktywne filtry

expand_less