Trzewiki Cofra

cofra

Specjalistyczne obuwie od tej włoskiej marki posiada wybitną renomę na całym świecie. Nic dziwnego – Cofra w produkcji butów roboczych doskonali się od lat 30. XX wieku. Nawiązanie współpracy z tą firmą pozwoliło nam umieścić w naszym asortymencie kilkaset modeli trzewików, butów ocieplanych, roboczych i mnóstwa innych rodzajów profesjonalnie wykonanego obuwia ochronnego.

Cofra – dystrybutor na Polskę

Nasz sklep zajmuje się dystrybucją wielu rodzajów obuwia roboczego od marki Cofra. Wśród nich są na przykład trzewiki specjalnie przeznaczone dla osób pracujących na asfalcie (Cofra Asphalt), do wykonywania prac dekarskich (Dachdecker, Zimmerer) czy też dla pilarzy (Woodsman). Nie brak tu też obuwia przeznaczonego dla ratowników, strażaków czy osób pełniących służbę mundurową. Dzięki szerokiemu asortymentowi dystrybuowanych przez nas produktów każdy z pewnością znajdzie odpowiadający model. Trzewiki ochronne, buty ocieplane, półbuty, sandały czy też szeroki wybór obuwia sportowego i codziennego dostępne są w wielu różnych rozmiarach, z których najszerszy przekrój wynosi 36-48. Przeważająca część butów, które dystrybuujemy, dostępna jest kolorze czarnym, ciemnoszarym lub granatowym. Niektóre modele posiadają kolorowe wstawki. Jaśniejsze barwy można spotkać w przypadku butów lżejszych: adidasów lub sandałów. Dostępne są też buty odblaskowe.

Profesjonalne trzewiki ochronne Cofra

Dystrybuowane przez nas produkty są poddawane nie tylko wielu testom odpornościowym, ale również tym związanym z komfortem noszenia oraz zapobieganiem wadom postury i urazom stóp. W produkcji brane są pod uwagę warunki robocze oraz czynniki, na których działanie wystawiony może być pracownik. Po wejściu na stronę wybranego produktu można zapoznać się z jego parametrami technicznymi. Każdy z modeli cechuje się specjalnymi właściwościami, które zależą od zastosowanych materiałów czy też designu. Buty mogą być więc m. in. odporne na ciepło lub zimno, być wyposażone w podeszwy o przyjemnym zapachu lub zapewniać ochronę śródstopia. W produkcji wielu modeli trzewików ochronnych użyta została wodoodporna skóra impregnowana. Posiadają też wygodne, oddychające i izolujące wkładki oraz kompozytowe wkładki antyprzebiciowe, które zwiększają bezpieczeństwo podczas noszenia.

Aktywne filtry

expand_less