Maski Cofra

Maski Cofra

cofra

Współpraca z cenionymi producentami pozwoliła nam świetnie wyposażyć nasz asortyment i rozpocząć dystrybucję jednych z najlepszych na rynku środków ochrony indywidualnej.

Ochronne maski Cofra to doskonała ochrona dróg oddechowych użytkowników przed niebezpiecznymi substancjami. Takie maski posiadają podwójny filtr, który skutecznie zatrzymuje pyły i nie pozwala przedostać się szkodliwym oparom. Zapewniają również wysoki komfort - dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów idealnie dopasowują się do twarzy i głowy użytkownika. Centralny zawór wydechowy rozprasza ciepło i wilgoć, dzięki czemu noszenie maski przez długi czas nie jest żadnym problemem. Ponadto paski pozwalają na regulację, co wpływa na lepsze zabezpieczenie dróg oddechowych.

Umożliwiają też wygodne noszenie ich na szyi w czasie przerwy – to dodatkowe udogodnienie, które wpływa na komfort użytkowania.

Cofra – dystrybutor

Nasza firma jest jednym z głównych dystrybutorów produktów Cofra na Polskę. Maski Cofra są kompatybilne z filtrami pochodzącymi od tego samego producenta, które również można znaleźć w naszym asortymencie. Zazwyczaj występują w trzech rozmiarach: S, M oraz L. Są dostępne w sprzedaży detalicznej (min. 3 sztuki w zamówieniu), ale istnieje też możliwość zakupu ich w kartonie.

Certyfikowane środki ochrony indywidualnej

Produkty marki Cofra, które chronią drogi oddechowe i których dystrybucją się zajmujemy, należą do III kategorii środków ochrony indywidualnej. Zgodnie z przepisami, należy je stosować w przypadku wykonywania prac stanowiących zagrożenie życia lub zdrowia. Produkty zaliczane do tej kategorii posiadają specjalistyczną konstrukcję, która chroni użytkowników przed wieloma szkodliwymi substancjami, konsekwencjami przebywania w miejscu o niedostatecznej dostępności tlenu i temu podobnymi zagrożeniami.

Dokładamy starań, aby produkty, które dystrybuujemy, zapewniały najwyższą ochronę. Nasze maski spełniają wiele norm i posiadają odpowiednie certyfikaty. Ich działanie potwierdza na przykład uzyskany standard EN 140:1998. Aby więcej dowiedzieć się na temat konkretnego modelu zapraszamy do zapoznania się z informacjami na stronach produktów.

Brak dostępnych produktów.

Bądźcie czujni! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów w miarę ich dodawania.

Sprawdź produkty w kategorii nadrzędnej

expand_less