Okulary ochronne

Okulary ochronne

Podczas pewnych działań, jakie należą do podstawowych obowiązków niektórych pracowników, istnieje ryzyko narażenia na różne niebezpieczne czynniki, substancje i uszkodzenia, między innymi narządu zmysłu wzroku. Oczy są niezwykle wrażliwe, dlatego też należy stosować odpowiednią ochronę, taką jak okulary ochronne.   

Okulary ochronne - charakterystyka

Zadaniem takich okularów jest ochrona wzroku i oczu pracownika w niebezpiecznych warunkach i miejscach przez wszelkimi urazami, odpryskami, szkodliwymi substancjami chemicznymi czy też promieniowaniem. Wszystkie okulary ochronne w naszej ofercie, posiadają wymagane certyfikaty i spełniają normy BHP. Niektóre modele posiadają specjalne warstwy na szkłach, która nie dopuszcza do ich zaparowania. Okulary ochronne są lekkie, trwałe i łatwo utrzymać je w czystości. Ponadto są odporne na zarysowania i substancje chemiczne, a także chronią przed promieniowaniem UV, IR i promieniami światła słonecznego.

Nasz asortyment

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo również asortyment chroniący wzrok i twarz - w tym między innymi przeciwodpryskowe robocze okulary ochronne. Okulary ochronne idealnie sprawdzają się wszędzie tam, gdzie pracuje się przy obróbce różnorakich materiałów, których elementy niepostrzeżenie mogą dostać się do oka i je uszkodzić. Oferujemy wyłącznie artykuły najlepszych i, przede wszystkim, sprawdzonych producentów. Dlatego też nasze okulary charakteryzują się wykonaniem z wysokiej jakości materiałów, a ponadto są wyjątkowo trwałe i wytrzymałe, dzięki czemu zapewniają bezpieczeństwo podczas wykonywania niebezpiecznych zadań. Ponadto okulary ochronne w naszym katalogu mają różne kształty, kolory (są przezroczyste lub barwione) i przeznaczenie.

Aktywne filtry

expand_less