Rękawice powlekane

Rękawice powlekane poliuretanem, PCV, lateksem lub nitrylem

Oferujemy także wysokiej klasy rękawice powlekane nitrylem lub lateksem. Poszczególne modele mogą być wykonane z różnych materiałów - bawełny, nylonu, poliestru albo z ich mieszanek. Rękawice powlekane posiadają specjalne dodatkowe warstwy z poliuretanu, PCV, lateksu czy nitrylu, które mogą mieć różną strukturę, grubość oraz porowatość i oczywiście kolor. Taka warstwa zapewnia lepszą przyczepność do materiałów czy narzędzi, a także większą trwałość mechaniczną rękawic oraz ochronę przed wilgocią, smarami, olejami, benzyną, tłuszczami czy produktami ropopochodnymi. Ponadto rękawice powlekane są niezwykle wygodne i bardzo łatwe w czyszczeniu. Można je stosować podczas wykonywania ogólnych prac mechanicznych, a także i w przemyśle, budownictwie oraz transporcie. Poleca się je do branży motoryzacyjnej czy mechanicznej, ale również rolniczej i ogrodowej.

Rękawice robocze powlekane 

Rękawice ochronne powlekane należą do środków ochrony indywidualnych, chroniących skórę dłoni przed urazami, otarciami i skaleczeniami. Mogą być wykonane z różnych materiałów na przykład bawełny, nylonu, czy poliestru i mają szerokie zastosowanie. Tym, co je wyróżnia, jest dodatkowa warstwa PCV, lateksu, nitrylu lub poliuteranu, która gwarantuje lepszą przyczepność. Rękawice robocze powlekane nitrylem lub lateksem, odznaczają się również większą odpornością na mechaniczne uszkodzenia, a także działanie wilgoci, olejów, smarów, benzyny oraz innych środków chemicznych. Rękawice ochronne powlekane dostępne w naszej ofercie są również bardzo wygodne, zapewniając komfortową pracę przez cały dzień. 

Rękawice robocze powlekane - jakie wybrać?

W naszej ofercie znajdziesz rękawice powlekane lateksem, gumą oraz nitrylem. Wybór konkretnego modelu zależy od Twoich preferencji. Zarówno rękawice powlekane gumą jak i lateksem, czy nitrylem zapewnią taką samą ochronę i bezpieczeństwo. Dodatkowo w naszej ofercie posiadamy rękawice antyprzecięciowe powlekane nitrylem, które ochronią Twoje dłonie przed ostrymi przedmiotami. Wszystkie rękawice robocze powlekane dostępne w naszym sklepie spełniają odpowiednie normy, dzięki czemu możesz być pewien, że skutecznie ochronią ręce przed działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych. Świetnie sprawdzą się w pracy mechanika samochodowego, na budowie, czy do prac ogrodowych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Aktywne filtry

expand_less