Zatyczki przeciwhałasowe

earline

Dźwiękoszczelne najskuteczniejsze, profesjonalne zatyczki przeciwhałasowe do uszu BHP, skuteczne do pracy 

Na wielu stanowiskach pracy należy stosować odpowiednie środki ochrony indywidualnej, jak na przykład profesjonalne najskuteczniejsze  zatyczki do uszu BHP . Zmysł słuchu jest niezwykle wrażliwy, a praca w hałasie, który przekracza dopuszczalne normy może zakończyć się niedosłuchem lub nawet całkowitą utratą słuchu. Z tego też powodu osoby, które pracują w miejscach, gdzie są narażone na hałas, który znacznie przewyższa dozwolone normy, powinny być wyposażone w odpowiednią ochronę słuchu, między innymi taka jak zatyczki do uszu. Zadaniem takich zatyczek przeciwhałasowych jest ochrona słuchu w szczególnie głośnych miejscach. Odpowiedniej jakości produkty posiadają wymagane certyfikaty i spełniają wszelkie niezbędne normy BHP.

Zatyczki przeciwhałasowe - cechy

Takie zatyczki charakteryzują się niezwykłym poziomem wygody, łatwością w użytkowaniu i dużą skutecznością w działaniu. Odpowiednie produkty spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa i higieny pracy oraz są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Mogą być one jedno- lub wielorazowe. Obecnie na rynku są dostępne wersje niepołączone ze sobą, ale także i takie, które łączy sznurek. Ponadto mogą być wykonane z pianki bądź silikonu.

Środki ochrony słuchu — nasz asortyment

Znajdą u nas Państwo wszelkie elementy należące do środków ochrony indywidualnej słuchu, która obejmuje zatyczki przeciwhałasowe, stopery czy też nauszniki wytłumiające hałasy, jakie występują podczas wielu prac i zabezpieczają narząd słuchu. Oferujemy jedynie zatyczki przeciwhałasowe najwyższej jakości. Nasze produkty charakteryzujące się różnymi stopniami przepuszczania dźwięku, dzięki czemu w łatwy i szybki sposób można dobrać odpowiednie zatyczki przeciwhałasowe do warunków, jakie panują w danym zakładzie pracy bądź w danym miejscu. W opisie każdego z naszych artykułów zamieściliśmy tabelę z informacją o poziomie tłumienia dźwięku. Oferujemy zatyczki przeciwhałasowe jednorazowe, ale także i takie przeznaczone do wielokrotnego użytku. Niektóre z nich są dostępne w wersji bez sznurka, inne na pałąku lub połączone winylowym bądź tekstylnym sznurkiem. Zatyczki przeciwhałasowe mogą być wykonane z pianki poliuretanowej lub miękkiego silikonu - dzięki czemu doskonale dopasowują się do kształtu ucha i tym samym zapewniają znakomitą ochronę słuchu.

Przeciwhałasowe zatyczki do uszu 

Nasz wybór niezawodnych zatyczek do uszu zapewnia najwyższą wygodę i bezpieczeństwo dla słuchu w każdej głośnej sytuacji, czy w pracy, czy gdziekolwiek indziej. Nasze zatyczki do ucha pomogą Ci bez trudu stłumić hałas, dzięki czemu nie będziesz ryzykował swojego zdrowia. Oferujemy zarówno zatyczki uszu jednorazowe, jak i modele wielokrotnego użytku, a także te na sznurku, na wypadek, gdy często poruszasz się w pracy. 

Stopery zatyczki do uszu - komfort w pracy

Długie godziny pracy w głośnym otoczeniu mogą być męczące i z czasem prowadzić do uszkodzenia słuchu. Na szczęście nasze zatyczki do uszu bez trudu tłumią niepożądany hałas. Mamy szeroki wybór zarówno jednorazowych, jak i wielokrotnego użytku zatyczek do uszu, idealnych dla Ciebie i Twoich pracowników, aby zapewnić wszystkim komfort pracy w każdej sytuacji. Niezależnie od tego, czy chodzi o wyciszenie szumu budowy, czy o zapewnienie ochrony przed głośnymi maszynami na produkcji, nasze zatyczki do uszów zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie.

Zatyczki do uszu jak zakładać?

Ochrona słuchu jest niezbędna w wielu zawodach, a inwestycja w dobrą parę zatyczek do uszu może zaoszczędzić wielu przykrości. Jak dopasować i jak zakładać zatyczki do uszu? Ważne jest, aby poświęcić trochę czasu na ich prawidłowe dopasowanie, ponieważ nieprawidłowo dobrany rozmiar lub złe ułożenie zatyczek może dać uczucie bezpieczeństwa, a w rzeczywistości nie chronić w sposób właściwy. Zacznij od zwinięcia zatyczki w kształt cienkiego cylindra, a następnie ściśnij ją między palcami i kciukiem, delikatnie wkładając do kanału słuchowego. Upewnij się, że są wygodne, a następnie wciśnij je do momentu, aż utworzą bezpieczne uszczelnienie - jeśli występują ruchy podczas poruszania głową lub mówienia, wyreguluj je i zmień ich położenie, aż pozostaną na swoim miejscu. Zatyczki robocze wielokrotnego użytku mogą wymagać regularnego czyszczenia.

Zatyczki do uszu cena

Zatyczki do uszu są nieodzowną częścią codziennego życia wielu pracowników, więc znalezienie pary, która jest wysokiej jakości, a jednocześnie w przystępnej cenie może być trudne. My w DABO szczycimy się tym, że jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom najlepszą ochronę uszu. W naszej ofercie znajduje się wiele konkurencyjnych cenowo zatyczek do uszu, a jednocześnie są one wykonane z materiałów najwyższej jakości.

Aktywne filtry

expand_less