Rękawice i rękawy ochronne

Indywidualne środki ochrony rąk w miejscu pracy, profesjonalne rękawice robocze, rękawy ochronne, oraz rękawiczki BHP do pracy

Pracujący w trudnych warunkach wiedzą, jak ważną częścią życia jest odpowiednie zabezpieczenie dłoni przed urazami. Profesjonalne rękawice ochronne i robocze, rękawiczki do pracy BHP należą do grupy indywidualnych środków bezpieczeństwa każdego pracownika narażonego na uszkodzenie bądź zabrudzenie, własnej odzieży albo czynniki zagrażające zdrowiu i życiu. Tyczy się to głównie czynników chemicznych, mechanicznych, termicznych i atmosferycznych. Takie rękawice robocze ochronne BHP są na co dzień stosowane przez pracowników magazynów, hal produkcyjnych i innych miejsc, gdzie ich brak stanowiłby zagrożenie.

Profesjonalne rękawice robocze do pracy a rękawice ochronne BHP — różnice

Obie kategorie opisywanych środków indywidualnego wyposażenia pracownika wykonuje się z wytrzymałych materiałów, które zapewniają zarówno wygodę podczas wykonywania jakichkolwiek działań, jak i właściwy poziom bezpieczeństwa przed szkodliwymi czynnikami. Koniecznie muszą więc one zapewnić wysoki komfort pracy oraz być trwałe i odporne na ścieranie.

Warto pamiętać, że właściwości konkretnych elementów wyposażenia zależą przede wszystkim od ich przeznaczenia. Profesjonalne rękawice robocze wykorzystuje się wszędzie tam, gdzie może dojść do zabrudzenia bądź drobnego uszkodzenia skóry dłoni. Rękawice ochronne BHP do pracy, natomiast, stosuje się w celu obrony dłoni przed uszkodzeniami mechanicznymi, wysokimi i niskimi temperaturami, czy też przed szkodliwymi substancjami chemicznymi.

Rodzaje środków bezpieczeństwa BHP dłoni-profesionalne rękawice, rękawy robocze, rękawiczki BHP do pracy zawsze dobre ceny

Znajdą u nas Państwo bardzo szeroki wybór różnego rodzaju wyposażenia BHP - od jednorazowych po specjalistyczne warianty ekwipunku BHP dla spawaczy. Dużym zainteresowaniem cieszą się również zabezpieczenia na przedramiona - nowatorski sposób na przedłużenie obrony przed zagrożeniami. Do hobbystycznych domowych prac warsztatowych polecamy wariant antyprzepięciowy, który pozwoli Ci wykonywać naprawy garażowe lub warsztatowe bez możliwości przecięcia się.

Zapraszamy także do zapoznania się z innymi elementami środków ochrony indywidualnej, jakie znajdą Państwo w naszym sklepie. 

Profesjonalne rękawice robocze i rękawy ochronne, rękawiczki BHP do pracy, sklep, ceny - Dabo

Aktywne filtry

expand_less