Ochrona oczu

Pracując przy urządzeniach, które są niebezpieczne dla naszego wzroku należy pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu. W każdym miejscu pracy, w którym może wystąpić narażenie twarzy pracownika na niebezpieczne czynniki zewnętrzne obowiązkowa jest ochrona oczu. Podstawowymi produktami, które pomogą nam nie stracić wzroku przy produkcji są okulary i gogle. Oprócz nich istnieją również bardziej zaawansowane formy protekcji oczu, lecz wszystkie z nich są potrzebne w różnych branżach przemysłowych.

Typy produktów do ochrony wzroku

Choć większość prac wymaga używania wspomnianych wyżej okularów i gogli, niektóre prace wymagają użycia przyłbic lub specjalnych akcesoriów do ochrony oczu. Najprostszą metodą na nie uszkodzenie siatkówek są jednak okulary. Te ochronią przed czynnikami takimi jak światło UV lub niegroźnymi odpryskami.

O poziom wyżej plasują się gogle - te już przylegają do skóry i, w przeciwieństwie do okularów, nie dopuszczają niechcianych ciał obcych ze wszystkich możliwych stron. Dla prac takich jak spawanie, czy operacje z silnie żrącymi substancjami chemicznymi, często pracownicy wyposażają się w przyłbice. Ta chroni już nie tylko oczy, ale również i całą twarz, łącznie z szyją.

Dodatkowe akcesoria

W naszym sklepie dokupić można również do okularów, gogli i przyłbic dodatkowe akcesoria. Te pomogą przy pracy w niekorzystnych dla wzroku warunkach. Zakupić można, na przykład, dodatkowe szkiełka do okularów, dzięki czemu trybie ekspresowym można zmienić poziom blokowanego promieniowania UV. Dla gogli przeznaczona jest szybka wymienna, która jest prosta w implementacji i usuwa potrzebę nabywania nowych gogli przy uszkodzeniu szybki. Bardzo popularnym gadżetem jest latarka na okulary, która zwalnia rękę od trzymania nieporęcznej latarki, gdy pracownik przemieszcza się po ciemnych pomieszczeniach.

Ochrona oczu BHP

Ochrona oczu jest kluczowa, jeśli chodzi o wykonywanie zadań w wielu miejscach pracy. Na szczęście w tym dziale znajdziesz produkty, których potrzebujesz, aby zapewnić sobie lub swoim pracownikom najlepszą możliwą ochronę. Okulary ochronne, gogle, wizjery oraz szereg akcesoriów i części zamiennych pochodzą od najlepszych, sprawdzonych marek. Niezależnie od tego, czy pracujesz przy elektryczności, czy w zapylonym środowisku fabrycznym, każdy nasz produkt ochrony oczu i twarzy został stworzony, aby chronić, i to w jak najbardziej wygodny sposób. 

Ochrona oczu i twarzy BHP

Jeśli chodzi o ochronę oczu i twarzy, musisz mieć pewność, że Twoje okulary, gogle lub przyłbice zapewniają kompleksową ochronę. W naszej firmie oferujemy produkty z kategorii ochrona oczu, które zostały specjalnie zaprojektowane, aby zagwarantować pełną ochronę oczu przed potencjalnymi pyłami, rozpryskami, gazami i innymi niebezpiecznymi elementami. Nasz wszechstronny asortyment gwarantuje, że znajdziesz u nas specjalistyczny produkt dopasowany do Twoich konkretnych potrzeb. Przy odrobinie wiedzy na temat różnych prac i warunków, które wymagają ochrony oczu, możesz nam zaufać, że zapewnimy wyjątkową barierę dla Twoich oczu.

Niezawodna ochrona oka - najlepsi producenci

W naszej firmie rozumiemy, jak ważne są przedmioty bezpieczeństwa osobistego w miejscu pracy. Od lat zajmujemy się oferowaniem naszym klientom najlepszych niezawodnych produktów od najlepszych producentów. Od ochronnych okularów do osłon twarzy, jesteśmy pewni, że bez względu na to, czego możesz wymagać, nasz sprzęt zapewni Ci bezpieczeństwo i komfort w pracy. Dzięki naszej rygorystycznej selekcji i wysiłkom rozwojowym podejmowanym przez naszych zaufanych dostawców, gwarantujemy, że każdy zakupiony i otrzymany przez Państwa produkt będzie najwyższej jakości, aby promować optymalną ochronę przed wszelkimi niebezpiecznymi okolicznościami. Inwestowanie w bezpieczeństwo w miejscu pracy jest niezbędne; pozwól nam zapewnić Ci spokój ducha, wiedząc, że dokonałeś właściwego wyboru. Wybierz nasze gogle Cofra lub okulary Uvex BHP i przekonaj się, że nie ma lepszych!

Sprzęt ochrony twarzy i oczu

W naszym sklepie nie tylko możesz być pewien jakości i niezawodności okularów ochronnych i gogli, które kupujesz, ale możesz być pewien, że otrzymujesz je w okazyjnych cenach. Nasz sklep zawsze stara się, aby zapewnić konkurencyjne ceny od naszych producentów, dzięki czemu możemy zyskać wielu zadowolonych klientów. 

Aktywne filtry

expand_less