Wysoka temperatura

Właściwa ochrona dłoni i przedramion jest konieczna podczas pracy z ostrymi narzędziami i przedmiotami, a także substancjami o skrajnej temperaturze. W asortymencie naszego sklepu znaleźć można rękawice antyprzecięciowe i trudnopalne, które sprawdzą się jako środki ochrony osobistej w takich miejscach jak hale produkcyjne, warsztaty czy place budowy.

Akcesoria z wytrzymałych materiałów

Dostępne w naszym sklepie internetowym rękawice trudnopalne i antyprzecięciowe wykonane są z takich materiałów, jak nitryl, HDPE, lateks oraz skóra. Posiadają również specjalną podszewkę wzmacniającą, która dodatkowo chroni dłonie; odznaczają się przy tym wysoką zręcznością. Można również zaopatrzyć się u nas w specjalne rękawy sięgające za łokieć. Oferujemy wyroby takich marek, jak Cofra i Coverguard.

Naszych akcesoriów nie sprzedajemy w parach – wybrany model można zakupić w opakowaniach lub kartonach. Szczegóły dotyczący liczbę kompletów znajdujących się w paczce lub kartonie można sprawdzić na podstronie danego modelu.

Rękawice żaroodporne

Rękawice żaroodporne ochronią Twoje ręce podczas pracy w wysokich temperaturach. Świetnie sprawdzą się w trudnych warunkach pracy, wymagających obsługi rozgrzanych pieców, czy bezpośredniego wystawienia na płomienie. Rękawice chroniące przed wysoką temperaturą dostępne w naszej ofercie spełniają wymagane normy, zapewniając najwyższe bezpieczeństwo podczas pracy. Jednocześnie są bardzo wygodne, umożliwiając komfortowe operowanie dłońmi oraz zapobiegając powstawaniu otarć.

Rękawice chroniące przed wysoką temperaturą

Prawidłowa ochrona dłoni jest niezbędna jeśli w pracy masz kontakt z wysokimi temperaturami. Nasze rękawice do gorących przedmiotów idealnie sprawdzą się dla osób, które na co dzień narażone są na bezpośrednie działanie płomieni, promieniowania cieplnego, rozpryski gorącego metalu, czy dotykanie rozgrzanych przedmiotów. Solidna konstrukcja oraz ognioodporne materiały ochronią Twoje dłonie przed niebezpiecznymi czynnikami. Rękawice do wysokich temperatur dostępne w naszej ofercie zostały zaprojektowane w taki sposób, aby komfortowo przylegały do dłoni, gwarantując wygodę użytkowania i precyzję ruchów. Materiały, z których wykonano rękawice ochronne, są odporne na działanie wysokich temperatur, skutecznie chroniąc skórę dłoni przed działaniem niekorzystnych czynników. Wszystkie nasze produkty spełniają odpowiednie normy, gwarantując najwyższą ochronę i bezpieczeństwo. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

Aktywne filtry

expand_less