Ochrona dróg oddechowych

Środki ochrony indywidualnej układu oddechowego

Sprzęt, który ma za zadanie odpowiednio chronić drogi oddechowe użytkownika przed wszelkimi niebezpiecznymi substancjami chemicznymi należy do grupy środków związanych z najwyższym ryzykiem utraty zdrowia. Odpowiednią ochronę dróg oddechowych należy bezwzględnie zastosować wtedy, kiedy stężenie szkodliwych substancji w powietrzu przekracza dopuszczalne normy, temperatura jest zbyt wysoka albo zbyt niska, a także zawartość tlenu w powietrzu wynosi poniżej 17% jego składu. Oferujemy sprzedaż wysokiej jakości półmasek, masek, filtrów i masek higienicznych, które doskonale spełniają swoje zadania.

Ochrona dróg oddechowych

Właściwa ochrona dróg oddechowych i skóry jest niezbędna w miejscach pracy, gdzie pracuje się w niebezpiecznych dla zdrowia warunkach. Każdy aparat ochrony dróg oddechowych, czy to maska, czy półmaska z filtrem, zapewnia on krytyczną warstwę ochrony przed narażeniem na działanie pyłów, czy substancji chemicznych i związanym z pracą w różnych środowiskach. Tego rodzaju ochrona dróg oddechowych służy ważnemu celowi, jakim jest zapewnienie bezpieczeństwa i spokoju pracowników w miejscu pracy.

Indywidualne środki ochrony dróg oddechowych i skóry

Nasze produkty do ochrony dróg oddechowych zostały zaprojektowane tak, aby pomóc chronić Ciebie i Twoich pracowników przed cząsteczkami, pyłem i innymi zanieczyszczeniami powietrza w miejscu pracy i nie tylko. Nasze produkty obejmują lekkie i wygodne półmaski i maskiwymienne i skuteczne filtry, maski higieniczne oraz inne akcesoria indywidualnych środków ochrony dróg oddechowych i skóry. Posiadamy szeroki wybór produktów, które sprawdzą się w każdej sytuacji, pozwalając Ci uzyskać najlepszą ochronę, jakiej potrzebujesz.

Środki ochrony dróg oddechowych - zalety

Nasze profesjonalne produkty ochrony dróg oddechowych zapewniają szereg korzyści. Nie tylko zapewniają one ochronę przed szkodliwymi cząsteczkami znajdującymi się w powietrzu i zanieczyszczeniami, ale także oferują najwyższy komfort i oddychalność, dzięki czemu można zachować bezpieczeństwo bez uczucia dyskomfortu podczas długich godzin w pracy. Nasze środki ochrony mają również długi okres przydatności, co oznacza, że można ich używać wielokrotnie.

Dlaczego warto kupićc produkty ochrony dróg oddechowych od nas?

Jeśli chodzi o zakup środków ochrony dróg oddechowych, chcesz mieć pewność, że otrzymujesz najlepszą możliwą jakość i ochronę. Nasze produkty ochrony dróg oddechowych są najwyższej jakości i zostały dokładnie przetestowane, aby zapewnić, że spełniają normy bezpieczeństwa. Oferujemy również konkurencyjne ceny i doskonałą obsługę klienta, aby upewnić się, że otrzymujesz najlepszą wartość za swoje pieniądze.

Ochrona dróg oddechowych i nie tylko

Sprzęt roboczy ochronny zapewnia spokój w niebezpiecznych lub szkodliwych środowiskach, więc posiadanie odpowiedniego rodzaju indywidualnego sprzętu do ochrony dróg oddechowych i skóry jest kluczowe. Jeśli szukasz elementów ochrony osobistej, możesz nam zaufać - specjalizujemy się w tym wszystkim. Każdy produkt został poddany rygorystycznym testom, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo i ochronę podczas wykonywania pracy. Dzięki bezkonkurencyjnemu wyborowi i doświadczeniu, zapewniamy Ci najlepszą możliwą ochronę.

Aktywne filtry

Cena 26,19 zł Brutto

26,19 zł opakowanie 50szt.

21,29 zł Netto

23000

Cena 208,50 zł Brutto

208,50 zł opakowanie 6szt.

169,51 zł Netto

SUP AIR 22130 A1 P2

expand_less