Buty gumowe

Buty gumowe

W naszej ofercie znajdą Państwo także robocze buty gumowe. Takie buty służą podczas prac wykonywanych w mokrym i wilgotnym środowisku w budownictwie, rolnictwie, sadownictwie i służbach porządkowych oraz komunalnych, a także w branży chemicznej czy w przemyśle rybackim i spożywczym, ale sprawdzą się doskonale także jako obuwie dla miłośników grzybów i wędkowania.

Buty gumowe - cechy

Charakteryzuje się one przede wszystkim tym, że jest wodoodporne, posiadają odporną na olej podeszwę, która dodatkowo została wyposażona w specjalne urzeźbienie, które ma za zadanie chronić użytkownika przed poślizgiem. Buty gumowe wykonuje się z takich materiałów, jak guma, PCV (polichlorku winylu), nitryl czy EVA, które są wyjątkowo odporne nie tylko na wodę, ale także i na różnego typu benzyny, oleje, smary, niektóre kwasy, wodorotlenki i przeciwko wszelkim uszkodzeniom mechanicznym. Niektóre z modeli w naszym asortymencie mają dodatkowo wyściełane wnętrze kożuchem, dzięki czemu można ich spokojnie używać także w niskich temperaturach. Prócz butów gumowych sprzedajemy także wodochronne nogawice i spodniobuty, które idealnie sprawdzą się podczas prac, w których pracownicy są narażeni na silne zamoczenie dolnych kończyn.

Bezpieczeństwo

Buty gumowe należą do grupy obuwia roboczego, a to oznacza, że muszą spełniać wszystkie warunki Bezpieczeństwa i Higieny pracy. Dzięki tym zasadom, praca w tym obuwiu jest bezpieczna i chroni przed urazami, uszkodzeniami i innymi niebezpiecznymi czynnikami (mechanicznymi, chemicznymi i wysoką oraz niską temperaturą) na jakie są narażeni pracownicy.

Nasz asortyment  

Oferowane przez nas buty gumowe cechuje wykonanie ze znakomitych materiałów a także wysoka wytrzymałość nawet w intensywnych i wyjątkowo trudnych warunkach. Mogą u nas Państwo zakupić buty gumowe o różnej długości, różnym przeznaczeniu i różnej barwie. Nasze buty poza bezpieczeństwem zapewniają także komfort potrzebny do swobodnego wykonywania swojej pracy.

Aktywne filtry

expand_less