Odzież krótkotrwałego użytku

Odzież ochronna krótkotrwałego użytku i ochraniacze na obuwie

W naszej ofercie znajduje się także odzież krótkotrwałego użytku. Posiadamy wysokiej jakości fartuchy różnego typu, a także kombinezony oraz jednorazowe ochraniacze na buty oraz czepki. Nasze produkty znajdują zastosowanie w branży medycznej, w laboratoriach, szpitalach czy gabinetach lekarskich, a także i w przemyśle spożywczym, serwisach sprzątających i nie tylko.

Jednorazowa odzież ochronna 

Nasza jednorazowa ochronna odzież robocza została zaprojektowana tak, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo i komfort podczas pracy. Od fartuchów i kombinezonów, po czepki, kaptury i ochraniacze na buty, z naszymi artykułami ochrony osobistej w miejscu pracy będziesz miał zapewnioną całą ochronę, jakiej potrzebujesz. Możesz być pewien, że wszystkie nasze produkty gwarantują zarówno Twoje bezpieczeństwo, jak i dobre samopoczucie. Nasza odzież ochronna jednorazowa to wysokiej jakości materiały i wykonanie, które Cię nie zawiodą.

Odzież ochronna jednorazowego użytku - nasze fartuchy

Ochronna odzież jednorazowa jest niezbędna w wielu miejscach, a nasze kombinezony i fartuchy jednorazowe zapewniają komfort, pełny zakres ruchu i najwyższy poziom bezpieczeństwa. Wykonane z najwyższej jakości polipropylenu z bezpiecznymi elastycznymi ściąganymi mankietami, fartuchy te są idealne do wielu prac, w tym do przygotowywania żywności, sprzątania, opieki nad zwierzętami, pracy w laboratoriach i innych. Zapewniają skuteczną ochronę i utrzymują wysoki poziom higieny bez względu na sytuację, w której pracujesz. Oprócz tego, nasze fartuchy i kombinezony jednorazowe są lekkie i odporne na rozdarcia lub rozerwania. 

Jednorazowa odzież ochronna medyczna

Ochrona w placówkach służby zdrowia lub laboratoriach jest niezbędna dla bezpieczeństwa Twojego i osób z Twojego otoczenia. Nasza odzież ochronna jednorazowa medyczna zapewni Ci niezbędną osłonę i komfort podczas pracy w takich środowiskach. W szczególności nasze polipropylenowe fartuchy, czepki i ochraniacze na buty zapewniają maksymalny komfort podczas wykonywania zadań takich jak praca w szpitalu czy laboratorium chemicznym. Uzyskasz spokój ducha, wiedząc, że jesteś odpowiednio ubrany do pracy! Nie narażaj się na ryzyko - wybierz naszą jednorazową medyczną odzież ochronną już dziś!

Odzież jednorazowa producent - Coverguard

Coverguard to wiodący producent odzieży jednorazowej i ochronnej. Ich produkty obejmują fartuchy, kombinezony, czepki i ochraniacze na buty - wszystkie zaprojektowane, aby zapewnić pracownikom najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa w miejscu pracy. Ich produkty nie tylko świetnie chronią przed typowymi zagrożeniami w wielu miejscach pracy, ale również są niezwykle lekkie, dzięki czemu pracownicy mogą wykonywać swoje zadania bez utrudnień. Zaangażowanie Coverguard w jakość i komfort czyni ich ulubioną nazwą wśród pracodawców w wielu różnych branżach.

Odzież jednorazowa ochronna BHP | fartuchy do sprzątania, medyczne, kosmetyczne

Aktywne filtry

expand_less