Strona wykorzystuje Cookies do celów statystycznych (google analytics). Informacje czym są cookies i jak je wyłączyć znajduje się TUTAJ [akceptuję - zamknij]
Rękawice ochronne

Rękawice ochronne należą do jednego ze środków ochrony indywidualnej pracownika. Jest niezbędnym wyposażeniem każdego pracownika hali produkcyjnej, magazynu, warsztatu samochodowego czy z branży budowlanej. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór różnego rodzaju rękawic roboczych - od specjalistycznych rękawic dla spawaczy po rękawiczki jednor...

Rękawice ochronne należą do jednego ze środków ochrony indywidualnej pracownika. Jest niezbędnym wyposażeniem każdego pracownika hali produkcyjnej, magazynu, warsztatu samochodowego czy z branży budowlanej. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór różnego rodzaju rękawic roboczych - od specjalistycznych rękawic dla spawaczy po rękawiczki jednorazowego użytku.  

Cechy rękawic ochronnych

Do głównych zadań, które mają spełniać rękawice robocze należą ochrona dłoni przed uszkodzeniami mechanicznymi, niskimi i wysokimi temperaturami, różnego rodzaju szkodliwymi dla człowieka substancjami chemicznymi. Rękawice ochronne mają zapewnić wysoki komfort pracy. Poza funkcjami ochronnymi dobre rękawice powinny być trwałe, odporne na ścieranie, a także dobrze dopasowane do dłoni, aby praca w nich była komfortowa. Warto również pamiętać, że właściwości danych rękawic roboczych w dużej mierze są zależne od ich przeznaczenia.

Rękawice robocze - różne rodzaje

W naszym sklepie będą mieli Państwo do wyboru różne rodzaje rękawic ochronnych stworzonych do konkretnego celu. Do oferowanych przez nas produktów należ między innmi:

  • Rękawice robocze skórzane
  • Ocieplane rękawice robocze
  • Rękawice spawalnicze
  • Rękawice Kwasoodporne
  • Rękawice bawłeniane
  • Rękawice robocze jednorazowego użytku

Zapraszmy do przeglądania naszej oferty rękawic roboczych

Więcej

Rękawice ochronne Jest 1 produkt.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji