Strona wykorzystuje Cookies do celów statystycznych (google analytics). Informacje czym są cookies i jak je wyłączyć znajduje się TUTAJ [akceptuję - zamknij]

Ochrona dróg oddechowych

Block title

Visit our blog

Ochrona dróg oddechowych

Ochrona dróg oddechowych

Sprzęt, który ma za zadanie odpowiednio chronić drogi oddechowe użytkownika przed wszelkimi niebezpiecznymi substancjami chemicznymi należy do grupy środków związanych z najwyższym ryzykiem utraty zdrowia. Odpowiednią ochronę dróg oddechowych należy bezwzględnie zastosować wtedy, kiedy stężenie szkodliwych substancji w p...

Ochrona dróg oddechowych

Sprzęt, który ma za zadanie odpowiednio chronić drogi oddechowe użytkownika przed wszelkimi niebezpiecznymi substancjami chemicznymi należy do grupy środków związanych z najwyższym ryzykiem utraty zdrowia. Odpowiednią ochronę dróg oddechowych należy bezwzględnie zastosować wtedy, kiedy stężenie szkodliwych substancji w powietrzu przekracza dopuszczalne normy, temperatura jest zbyt wysoka albo zbyt niska, a także zawartość tlenu w powietrzu wynosi poniżej 17% jego składu. Oferujemy sprzedaż wysokiej jakości półmasek, masek, filtrów i masek higienicznych, które doskonale spełniają swoje zadania.

Więcej

Ochrona dróg oddechowych W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • PÓŁMASKI

  Półmaski filtrujące przeciwpyłowe

  W stałej sprzedaży można u nas znaleźć półmaski jedno- bądź wielorazowego użytku, w tym maski przeciwpyłowe, które doskonale filtrują wdychane przez użytkownika powietrze. Nasze półmaski to znakomita ochrona przed szkodliwymi pyłami i toksycznymi gazami. Po dobraniu odpowiednich filtrów półmaska doskonale radzi sobie w branży budowlanej, podczas wytwarzania cementu czy obróbki drewna, a także w przemyśle chemicznym, petrochemicznym, wydobywczym i wielu innych. Kiedy filtry zostaną zużyte, należy je wymienić.

 • MASKI

  Maski

  Oferujemy również maski przeciwpyłowe i takie, które posiadają pełnotwarzowe zabezpieczenia, dzięki czemu ochraniają nie tylko drogi oddechowe przed szkodliwymi substancjami, ale także i wzrok przed urazami, jakie mogą wyniknąć z powodów odprysków cieczy czy ciał stałych. Przepływ powietrza odbywa się w dokładnie taki sam sposób jak w przypadku półmasek. Ale maska nie zakrywa jedynie dolnej części twarzy - chroni brodę, usta, nos, ale również i oczy. Maski posiadają specjalne filtry i pochłaniacze, a dodatkowe są wspomagane wentylatorem. Zazwyczaj zasila go bateria. Maska działa poprawnie wtedy, kiedy jej filtry są wymieniane, kiedy się zużyją. Odpowiednie filtry w masce mogą ochronić przed substancjami chemicznymi. pyłami, parą organiczną i nieorganiczną, amoniakiem, mgłą oraz pyłami, jakie powstają podczas piłowania, cięcia czy szlifowania drewna, metalu, tworzyw sztucznych, betonu bądź materiałów budowlanych itp.

 • FILTRY

  W przypadku przebywania w miejscu pracy, w którym istnieje ryzyko wystąpienia substancji szkodliwych, czyli toksycznych gazów bądź zapylenia itp, należy bezwzględnie stosować maski bądź półmaski przeciwpyłowe bądź pochłaniające gazy. Jednak będą one działać prawidłowo jedynie wtedy, kiedy ich filtry będą regularnie wymieniane na nowe. Nasze filtry doskonale ochraniają drogi oddechowe przed licznymi zagrożeniami - między innymi przed organicznymi i nieorganicznymi oparami, amoniakiem, kwasami, wyziewami spawalniczymi, a także chlorem, rozpuszczalnikami, formaliną, rozcieńczalnikami i innymi substancjami chemicznymi. Ponadto nasze filtry radzą sobie z pyłami, które powstają przy obróbce drewna, krzemionki, gipsu, cegły, włókien szklanych itd.

 • MASKI HIGIENICZNE

  Maski lub półmaski higieniczne mają za zadanie ochronę pracownika bądź pacjenta w szpitalu/przychodni przed zarażeniem się drobnoustrojami. Stosuje się je przede wszystkim w medycynie, ale nie tylko - można się z nimi spotkać w przemyśle spożywczym, a także i w wielu innych branżach. Nasze artykuły ochronne posiadają wysoki współczynnik filtracji, a do tego bardzo dobrze przepuszczają powietrze, dzięki czemu w żaden sposób nie ograniczają dostępu do tlenu i nie utrudniają oddychania. Ponadto są odporne na strzępienie. Skutecznie powstrzymują pył, kurz oraz zarazki. Wszystkie nasze maski higieniczne odpowiednio dopasowują się do kształtu twarzy.