Strona wykorzystuje Cookies do celów statystycznych (google analytics). Informacje czym są cookies i jak je wyłączyć znajduje się TUTAJ [akceptuję - zamknij]
Zatyczki przeciwhałasowe

Block title

Visit our blog

Zatyczki przeciwhałasowe

Zatyczki przeciwhałasowe

Na wielu stanowiskach pracy należy stosować odpowiednie środki ochrony indywidualnej, jak na przykład zatyczki do uszu. Zmysł słuchu jest niezwykle wrażliwy, a praca w hałasie, który przekracza dopuszczalne normy może zakończyć się niedosłuchem lub nawet całkowitą utratą słuchu. Z tego też powodu osoby, które pracują w miejscach, gdzie są narażone na hałas, który znacznie przewyższa dozwolone normy, powinny być wyposażone w odpowiednią ochronę słuchu, między innymi taka jak zatyczki do uszu. Zadaniem takich zatyczek przeciwhałasowych jest ochrona słuchu w szczególnie głośnych miejscach. Odpowiedniej jakości produkty posiadają wymagane certyfikaty i spełniają wszelkie niezbędne normy BHP.

Zatyczki przeciwhałasowe - cechy

Takie zatyczki charakteryzują się niezwykłym poziomem wygody, łatwością w użytkowaniu i dużą skutecznością w działaniu. Odpowiednie produkty spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa i higieny pracy oraz są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Mogą być one jedno- lub wielorazowe. Obecnie na rynku są dostępne wersje niepołączone ze sobą, ale także i takie, które łączy sznurek. Ponadto mogą być wykonane z pianki bądź silikonu.

Nasz asortyment

Znajdą u nas Państwo wszelkie elementy należące do środków ochrony indywidualnej słuchu, która obejmuje zatyczki przeciwhałasowe, stopery czy też nauszniki wytłumiające hałasy, jakie występują podczas wielu prac i zabezpieczają narząd słuchu. Oferujemy jedynie zatyczki przeciwhałasowe najwyższej jakości. Nasze produkty charakteryzujące się różnymi stopniami przepuszczania dźwięku, dzięki czemu w łatwy i szybki sposób można dobrać odpowiednie zatyczki przeciwhałasowe do warunków, jakie panują w danym zakładzie pracy bądź w danym miejscu. W opisie każdego z naszych artykułów zamieściliśmy tabelę z informacją o poziomie tłumienia dźwięku. Oferujemy zatyczki przeciwhałasowe jednorazowe, ale także i takie przeznaczone do wielokrotnego użytku. Niektóre z nich są dostępne w wersji bez sznurka, inne na pałąku lub połączone winylowym bądź tekstylnym sznurkiem. Zatyczki przeciwhałasowe mogą być wykonane z pianki poliuretanowej lub miękkiego silikonu - dzięki czemu doskonale dopasowują się do kształtu ucha i tym samym zapewniają znakomitą ochronę słuchu.

Jest 17 produktów.
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów