Strona wykorzystuje Cookies do celów statystycznych (google analytics). Informacje czym są cookies i jak je wyłączyć znajduje się TUTAJ [akceptuję - zamknij]
Zatyczki przeciwhałasowe

Block title

Visit our blog

Środki ochrony słuchu — zatyczki przeciwhałasowe

Dźwiękoszczelne zatyczki przeciwhałasowe

Na wielu stanowiskach pracy należy stosować odpowiednie środki ochrony indywidualnej, jak na przykład zatyczki do uszu. Zmysł słuchu jest niezwykle wrażliwy, a praca w hałasie, który przekracza dopuszczalne normy może zakończyć się niedosłuchem lub nawet całkowitą utratą słuchu. Z tego też powodu osoby, które pracują w miejscach, gdzie są narażone na hałas, który znacznie przewyższa dozwolone normy, powinny być wyposażone w odpowiednią ochronę słuchu, między innymi taka jak zatyczki do uszu. Zadaniem takich zatyczek przeciwhałasowych jest ochrona słuchu w szczególnie głośnych miejscach. Odpowiedniej jakości produkty posiadają wymagane certyfikaty i spełniają wszelkie niezbędne normy BHP.

Zatyczki przeciwhałasowe - cechy

Takie zatyczki charakteryzują się niezwykłym poziomem wygody, łatwością w użytkowaniu i dużą skutecznością w działaniu. Odpowiednie produkty spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa i higieny pracy oraz są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Mogą być one jedno- lub wielorazowe. Obecnie na rynku są dostępne wersje niepołączone ze sobą, ale także i takie, które łączy sznurek. Ponadto mogą być wykonane z pianki bądź silikonu.

Środki ochrony słuchu — nasz asortyment

Znajdą u nas Państwo wszelkie elementy należące do środków ochrony indywidualnej słuchu, która obejmuje zatyczki przeciwhałasowe, stopery czy też nauszniki wytłumiające hałasy, jakie występują podczas wielu prac i zabezpieczają narząd słuchu. Oferujemy jedynie zatyczki przeciwhałasowe najwyższej jakości. Nasze produkty charakteryzujące się różnymi stopniami przepuszczania dźwięku, dzięki czemu w łatwy i szybki sposób można dobrać odpowiednie zatyczki przeciwhałasowe do warunków, jakie panują w danym zakładzie pracy bądź w danym miejscu. W opisie każdego z naszych artykułów zamieściliśmy tabelę z informacją o poziomie tłumienia dźwięku. Oferujemy zatyczki przeciwhałasowe jednorazowe, ale także i takie przeznaczone do wielokrotnego użytku. Niektóre z nich są dostępne w wersji bez sznurka, inne na pałąku lub połączone winylowym bądź tekstylnym sznurkiem. Zatyczki przeciwhałasowe mogą być wykonane z pianki poliuretanowej lub miękkiego silikonu - dzięki czemu doskonale dopasowują się do kształtu ucha i tym samym zapewniają znakomitą ochronę słuchu.

Jest 16 produktów.
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów