Strona wykorzystuje Cookies do celów statystycznych (google analytics). Informacje czym są cookies i jak je wyłączyć znajduje się TUTAJ [akceptuję - zamknij]
Obuwie ochronne

Obuwie robocze wykorzystywane jest bardzo wielu firmach oraz rodzajch wykonywanych prac. Jego wybór jest niezwykle ważny, ponieważ zwiększa bezpieczeństwo pracowników, chroni przed upadkami (np. na śliskiej nawierzchni) oraz zapewnia im komfort w ciągu wielogodzinnego dnia pracy. Wybór odpowiedniego obuwia stanowi niezwykle istotną kwestię. W wi...

Obuwie robocze wykorzystywane jest bardzo wielu firmach oraz rodzajch wykonywanych prac. Jego wybór jest niezwykle ważny, ponieważ zwiększa bezpieczeństwo pracowników, chroni przed upadkami (np. na śliskiej nawierzchni) oraz zapewnia im komfort w ciągu wielogodzinnego dnia pracy. Wybór odpowiedniego obuwia stanowi niezwykle istotną kwestię. W wielu przpadkach wybierane przez nas obuwie ochronne musi być zgodne z obowiązującymi normami BHP oraz posiadać atesty.

Buty robocze - czym się wyróżniają?

Głównym zadaniem obuwia ochronnego jest zapewnienie ochronny dla stóp przed różnymi czynnikami zewnętrznymi - mechanicznymi, chemicznymi, wysoką lub niską temperaturą. Bardzo istotna jest także odpowiednia antypoślizgowa podeszwa, która pozwola uniknąć niepotrzebnych wypadków. Buty robocze wykonane są z bardzo różnych materiałów, aby mogły jak najlepiej mogły pełnić funkcję, do których zostały stworzone. W naszej ofercie znajdziesz dobre buty robocze wykonane ze specjalnych rodzajów gumy, poliuretanu, skóry, PCV czy nawet metalu (buty robocze z metalowym noskiem). Poza zapewnieniem ochrony niezwykle ważna jest także wygoda, dlatego staramy się dostarczyć naszym klientom wygodne buty robocze, które będą im zapewniały komfort przez cały dzień.

Różne rodzaje obuwia ochronnego

Obuwie ochronne stanowi bardzo szeroką kategorię i należą do niej różne typy butów. Po pierwsze można wyróżnić buty robocze damskie i męskie, a po drugie dzieli się je ze wzglądu na rodzaj i przeznaczenie. U nas znajdą Państwo m.in. buty robocze zimowe, półbuty robocze, buty spawalnicze, specjalistyczne obuwie robocze dedykowane do danych branż czy nawet sandały ochronne z antypoślizgowymi podeszwami.


Zapraszamy do przeglądania naszej oferty. Znajdziesz w niej takie uznane marki, jak Dunlop, Cofra czy Coverguard. Jeśli masz jakieś pytania odnośnie butów roboczych czy BHP, to zapraszamy kontaktu. Postaramy się wszystko wyjaśnić. 

Zobacz też:
Obuwie robocze Katowice
Obuwie robocze Warszawa
Obuwie robocze Tychy
Obuwei robocze Kraków

Więcej

Obuwie ochronne Jest 689 produktów.

Podkategorie

na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 689 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 689 elementów