Strona wykorzystuje Cookies do celów statystycznych (google analytics). Informacje czym są cookies i jak je wyłączyć znajduje się TUTAJ [akceptuję - zamknij]
Obuwie ochronne

Obuwie ochronne i obuwie robocze

Obuwie ochronne i obuwie robocze należą do grupy środków ochrony indywidualnej każdego pracownika zatrudnionego w niebezpiecznych warunkach, gdzie występują lub mogą wystąpić czynniki zagrażające życiu i zdrowiu. Wykorzystuje się je dziś podczas wykonywania wielu różnych typów działań w wielu różnych branżach sze...

Obuwie ochronne i obuwie robocze

Obuwie ochronne i obuwie robocze należą do grupy środków ochrony indywidualnej każdego pracownika zatrudnionego w niebezpiecznych warunkach, gdzie występują lub mogą wystąpić czynniki zagrażające życiu i zdrowiu. Wykorzystuje się je dziś podczas wykonywania wielu różnych typów działań w wielu różnych branżach szeroko pojętego terminu ‘przemysł’. Wybór odpowiednich butów roboczych czy butów ochronnych jest niezwykle istotny, z tego powodu, iż zwiększa bezpieczeństwo pracowników, chroni przed niebezpiecznymi sytuacjami, takimi jak upadki z powodu śliskiej nawierzchni oraz zapewnia im komfort w ciągu wielogodzinnego dnia ciężkiej pracy. W przypadku obuwia roboczego - muszą one być zgodne z obowiązującymi normami BHP, natomiast w przypadku obuwia ochronnego - normami BHP oraz mieć odpowiednie certyfikaty i atesty.  

Buty ochronne i buty robocze - charakterystyka

Obuwie robocze stosuje się wszędzie tam, gdzie mogą ulec zniszczeniu bądź zabrudzeniu osobiste buty pracownika. Natomiast obuwie ochronne ma za zadanie zapewnić ochronę stopą przed różnymi czynnikami zewnętrznymi - chemicznymi, mechanicznymi czy też wysoką i niską temperaturą. W przypadku butów ochronnych i butów roboczych dużą rolę odgrywa odpowiednia antypoślizgowa podeszwa, która pozwala uniknąć niepotrzebnych wypadków. Takie buty mogą być wykonane z bardzo różnych materiałów - w zależności od tego, jaką mają pełnić funkcję i do czego zostały stworzone. W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości obuwie ochronne i obuwie robocze wykonane ze specjalnych rodzajów gumy, poliuretanu, skóry, PCV czy nawet z elementami metalu (buty robocze z metalowym noskiem). Głównym zadaniem takich butów jest zapewnienie przede wszystkim odpowiedniej ochrony i bezpieczeństwa, ale muszą być one także wygodne, aby można było w nich spokojnie wykonywać swoją pracę, dlatego staramy się dostarczyć naszym klientom buty, które zapewnią duży komfort przez cały dzień.

Buty ochronne i buty robocze - rodzaje

Obuwie ochronne i obuwie stanowi ogromną kategorię i można zaliczyć do niej wiele różnych typów butów. Można wśród nich wyróżnić obuwie damskie i męskie, możne utworzyć kolejna grupę dzieląc buty ze względu na ich przeznaczenie itd. Znajdą u nas Państwo między innymi buty robocze zimowe, półbuty robocze, buty spawalnicze, specjalistyczne obuwie robocze dedykowane do danych branż czy nawet sandały ochronne z antypoślizgowymi podeszwami.

Zapraszamy do przeglądania naszej oferty. Znajdziesz w niej takie uznane marki, jak Dunlop, Cofra czy Coverguard. Jeśli masz jakieś pytania odnośnie butów roboczych czy BHP, to zapraszamy kontaktu. Postaramy się wszystko wyjaśnić.

Zobacz też:

Obuwie robocze Katowice

Obuwie robocze Warszawa

Obuwie robocze Tychy

Obuwei robocze Kraków

Więcej

Obuwie ochronne Jest 769 produktów.

Podkategorie

na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 769 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 769 elementów