Strona wykorzystuje Cookies do celów statystycznych (google analytics). Informacje czym są cookies i jak je wyłączyć znajduje się TUTAJ [akceptuję - zamknij]

Odzież ochronna i robocza Jest 3 produktów.

Podkategorie

 • Kurtki i kurtki ocieplane

  Sporo firm zajmuje się sprzedażą akcesoriów BHP. Na znaczne zainteresowanie zasługiwać będą kurtki ocieplane firmy Coverguard. To firma, która doskonale wie, czego wymagają jej klienci. Po co koncentrować uwagę na firmę? Kurtki zimowe, tak samo jak inne sprzęty BHP mają zaręczać stuprocentowe bezpieczeństwo. Uznany producent używa wysokiej jakości tkaniny i dba o jakość wykonania.

  Kurtki do pracy typu softshell

  Wiele zawodów wymaga odpowiedniej odzieży, za sprawą której wykonywanie czynności nie będzie ryzykowne dla zdrowia. Prawidłowy strój roboczy to trzon dobrej pracy - osłania skórę przed niebezpiecznym działaniem zewnętrznych elementów i urazami. Różnie pojęty przemysł jest najbardziej zaintrygowany sprzętem BHP, z racji że to tam istnieje bardzo duże ryzyko zagrożeń przy pracy. Odpowiednia odzież to znacząca podstawa, ale dodatkowo istotne są jeszcze kurtki softshell jak również akcesoria pozostałe jak np. zatyczki albo gogle. Oczywiście repertuar części ubrania pracowniczego zależy od rodzaju pracy, czasami również od pory roku.

  Kurtki robocze zimowe

  Rzecz jasna obie kwestie mają istotny wpływ na bezpieczeństwo robotników. Odzież robocza ma do spełnienia dane zadanie: zależnie od potrzeb danej pracy powinna być np. żaroodporna. Jasne jest więc, że powstaje obowiązek korzystania z danych materiałów, w zależności od uściślonych potrzeb formowanych przez pracowników. Rozsądny producent jest tego świadomy i dlatego jego propozycje zdobywają sobie zaufanie w branży.

  Ocieplana kurtka robocza

  Pracę w Polsce wykonujemy niemal przez cały rok, niezależnie od branży. Zmiana warunków pogodowych wpływa jednak na konieczność zapewnienia pracownikom odpowiedniej odzieży ochronnej dopasowanej zarazem do temperatur. W jaki sposób jednak zapewnić ciepło pracownikom pracującym w zimie na zewnątrz budynków?

  kurtka robocza na zimę

  Podstawowym ubiorem pracownika w zimie powinna być odpowiednio ocieplona kurtka. Chociaż tego typu kurtki ocieplane kupimy co prawda w niemal każdym sklepie z odzieżą, to jednak dbając o wygodę i bezpieczeństwo naszych pracowników warto odwiedzić specjalistyczny sklep z artykułami związanymi z bezpieczeństwem i higieną pracy. Są one z znacznej większości lepiej przystosowane do wykonywania pracy, a nie tylko chodzenia w niej po ulicach - posiadają nie tylko lepsze uszczelnienia na łączeniu kawałków materiałów, czy też zamkach, ale również znacznie większą ilość przydatnych kieszeni zewnętrznych i wewnętrznych.

  Odpowiednie kurtki dla naszych pracowników

  Dzisiaj kurtki ocieplane nie kojarzą się z topornym wyglądem - niemal wszystkie produkty dostępne obecnie na rynku wykonane są z nowoczesnych materiałów, które dają możliwość tworzenia niepowtarzalnych designów kurtek - nasi pracownicy nie muszą wyglądać w specjalistycznych kurtkach źle! Nie od dziś wiadomo przecież, że ubranie robocze również oddziałuje na pracowników i ich wydajność - im lepiej czują się w swojej pracy (w tym także w kurtce ochronnej), tym lepiej wykonują swoje obowiązki, a odzież nie krępuje im ruchów. Pamiętajmy jednak o tym, że rozmiar kurtek należy dobrać do potrzeb naszej załogi, gdyż tylko w taki sposób będzie ona mogła spełniać swoje podstawowe zadanie zatrzymywania ciepła ciała i chronienia przed wychłodzeniem.

  Kupno kurtek roboczych

  Warto zatem zadbać o poprawny ubiór naszych pracowników podczas zimy - pracownicy dobrze ubrani, którzy nie marzną podczas wykonywania swoich obowiązków, to jednocześnie pracownicy, którzy rzadziej chorują, a tym samym rzadziej korzystają z przysługujących im zwolnień chorobowych L4. A to jest przecież wymierna korzyść dla każdego pracodawcy!

 • Polary, bluzy, swetry
 • Kamizelki
 • Odzież ostrzegawcza
 • Ubrania robocze
 • Bluzy robocze
 • Spodnie do pasa
 • Ogrodniczki
 • Kombinezony robocze

  Kombinezony robocze są powszechnie wykorzystywane w wielu branżach. Stosuje się je m.in. w przemyśle ciężkim, motoryzacji czy budowlance. Nowoczesny kombinezon ochronny powinien być praktyczny i posiadać możliwość przechowywania niezbędnych nam przy pracy narzędzi czy innych przydatnych przedmiotów. Nie może on krępować ruchów i musi być wygodny, aby pracownik spędzający w nim wiele godzin czuł się komfortowo. Dobry kombinezon ochronny powinien być także wytrzymały oraz odporny na zabrudzenia. Warto mieć świadomość, że będzie on używany w różnych warunkach. Wyróżnia się kombinezony robocze jednoczęściowe oraz dwuczęściowe. Poniżej przedstawaimy pierwsze z nich.

  Specjalistyczne kombinezony ochronne

  Wykonując wiele zawodów na co dzień ma się styczność z różnego rodzaju substancjami niebezpiecznymi dla zdrowia. Właśnie dla nich są tworzone ochronne kombinezony robocze, które odznaczają się specjalnymi właściwościami. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. olejodoporne, kombinezony ocieplane (zimowe) czy przeciwdeszczowe.

  Wybierz kombinezon roboczy w sklepie Dabo!

  Zapraszamy do zakupu w naszym sklepie. Zapoznaj się z ofertą kombinezonów roboczych i przeczytaj ich specyfikację. Zapewnij swoim pracownikom lub sobie odpowiedni strój, aby każdego dnia czuli się komfortowo oraz bezpiecznie.

 • Koszulki i koszule
 • Odzież przeciwdeszczowa
 • Nakolanniki
 • Kalesony
 • Czapki
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów