Strona wykorzystuje Cookies do celów statystycznych (google analytics). Informacje czym są cookies i jak je wyłączyć znajduje się TUTAJ [akceptuję - zamknij]

Odzież ochronna i robocza

Block title

Visit our blog

Odzież ochronna i robocza

Odzież ochronna i robocza

Oferujemy odzież ochronną i odzież roboczą wykonaną z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu nasze ubrania są bardzo wygodne podczas pracy,  ale przede wszystkim zapewniają odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Znajdą u nas Państwo kurtki, bluzy, kamizelki, spodnie, koszulki, czapki i wiele innych elementów odzieży. Pr...

Odzież ochronna i robocza

Oferujemy odzież ochronną i odzież roboczą wykonaną z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu nasze ubrania są bardzo wygodne podczas pracy,  ale przede wszystkim zapewniają odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Znajdą u nas Państwo kurtki, bluzy, kamizelki, spodnie, koszulki, czapki i wiele innych elementów odzieży. Prezentowana w tej kategorii odzież robocza i odzież ochronna jest sprzedawana w różnych rozmiarach. W niektórych przypadkach istnieje także możliwość wyboru koloru. Mogą Państwo również wybrać ubrania, które wykonano z przeznaczeniem do konkretnych działań, takich jak prace budowlane, spawalnicze itd.

Różnice między odzieżą roboczą i odzieżą ochronną

Odzież robocza jest stosowana wszędzie tam, gdzie, ze względu na rodzaj wykonywanej pracy, istnieje możliwość zabrudzenia bądź uszkodzenia własnych ubrań, na przykład szkodliwymi dla zdrowia substancjami, które powodują szybsze niszczenie się ubrań oraz z powodu działań wymagających zachowanie szczególnej czystości lub sterylności w miejscu pracy. Zaś odzież ochronna to ubranie i elementy stroju, które mają zakryć lub zastąpić całkowicie osobisty strój pracownika. Ten rodzaj odzieży ma zadanie ochronić przed różnego typu zagrożeniami i innymi czynnikami, między innymi chemicznymi, termicznymi, mechanicznymi czy atmosferycznymi itd.

Cechy odzieży roboczej i odzieży ochronnej

Odzież robocza powinna ochraniać przed szkodliwymi czynnikami i równocześnie być przy tym wygodna, dopasowana i bezpieczna. Taka odzież charakteryzuje się niezwykłą wytrzymałością, wystarczającą aby pełnić swoje funkcje. Dlatego też może być tylko wykonane z mocnych i solidnych materiałów. Czasami stosuje się podwójne szycie by zminimalizować możliwość rozerwania w najbardziej na to podatnych miejscach. Ponadto powinny być dość luźne, aby nie krępować żadnych ruchów podczas wykonywania określonych działań. Swobodę niektórych elementów odzieży roboczej zapewnia regulacja szerokości i długości - dlatego też z tego powodu spodnie robocze można zazwyczaj kupić w postaci ogrodniczek. Odzież ochronna natomiast można podzielić na 3 kategorie. Odzież ochronna z 1. kategorii ochrania przed minimalnymi zagrożeniami, z 2.  przed nieco poważniejszymi a z 3. przed bardzo szkodliwymi czynnikami, które zagrażają życiu i zdrowiu pracowników.

Więcej

Odzież ochronna i robocza W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • KURTKI

  Ocieplane kurtki robocze

  Nasze ocieplane kurtki robocze i ochronne stanowią nie tylko doskonałą ochronę termiczną przed niskimi czy skrajnie niskimi temperatury, ale także spełniają wszelkie wymogi dotyczące odzieży do pracy. W naszej szerokiej ofercie znajdują się modele o zróżnicowanych fasonach, wykonane z różnych materiałów i posiadające różne dodatki. Posiadamy kurtki ocieplane, przeciwdeszczowe i wiatroszczelne. Tego rodzaju odzież jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, a także zanieczyszczenia, zabrudzenia oraz działanie wszelkich czynników atmosferycznych. Wiele naszych artykułów posiada kaptur, praktyczne kieszenie i zaczepy oraz odblaski (pomocne podczas różnorakich prac wykonywanych nocą). Oferowane przez nas kurtki posiadają suwaki, co pozwala na szybkie założenie czy zdjęcie. Ocieplane kurtki doskonale sprawdzają się zarówno zimą, jak i jesienią. Można je zakładać na dowolną odzież, także różnego rodzaju kombinezony. Takie kurtki doskonale sprawdzają się w chłodniach lub magazynach podczas najzimniejszych miesięcy, do prac porządkowych czy ogrodniczych itd.

 • KAMIZELKI

  Ocieplane kamizelki robocze, bezrękawniki robocze

  Kamizelki robocze to ochronne ubrania wierzchnie, które wprost doskonale zdają egzamin w okresach przejściowych, czyli wiosną i jesienią, kiedy mamy do czynienia z chłodniejszymi, ale już nie zimnymi dniami. Bezrękawniki robocze charakteryzują się sporą liczbą kieszeni, co sprawia, że odzież ta, jest bardzo praktyczna. Duża liczba kieszeni to niezbędne udogodnienia dla każdego technika, serwisanta czy montażysty. Nasze kamizelki są wykonane wyłącznie z najwyższej jakości materiałów i posiadają starannie wykonane wykończenia. Oferujemy produkty w różnych kolorach. Ocieplane bezrękawniki robocze to idealna odzież dla wszystkich tych pracowników, którzy wykonują swoje zadania w ruchu, czyli dla osób, które pracują w warsztatach, magazynach, halach, magazynach, na produkcji itd., a także dla pracowników służb drogowych. Oferujemy kamizelki zapinane na suwak bądź guziki. 

 • ODZIEŻ OSTRZEGAWCZA

  Robocza odzież ostrzegawcza / odblaskowa

  Robocza odzież ostrzegawcza, czyli inaczej odblaskowa jest bardzo istotna, zwłaszcza dla osób, które na stałe pracują na zewnątrz i muszą wykonywać pewne działania, podczas których powinni być doskonale widoczny (także z daleka). Może to być kłopot, zwłaszcza gdy szybko zapada zmrok. Aby zachować właściwe bezpieczeństwo powinni się oni zaopatrzyć w specjalistyczną odzież ostrzegawczą. W naszej ofercie znajduje się ogromny wybór ubrań odblaskowych, w tym: kurtki, płaszcze, kamizelki, bluzy, polary, koszulki, spodnie, szorty, ogrodniczki, rękawice, czapki czy kombinezony, które sprawiają, że pracownicy są doskonale widoczni, co chroni ich przed niebezpiecznymi sytuacjami, które mogłyby zagrozić jego życiu i zdrowiu (jeśli np. dana praca odbywa się na drodze bądź w jej pobliżu). Odzież ostrzegawcza / odblaskowa pomaga zachować bezpieczeństwo również o świcie lub tuż po zapadnięciu zmroku.

 • BLUZY I POLARY

  Bluzy i polary robocze

  W tej kategorii chcemy zaproponować Państwu robocze bluzy oraz polary z długimi rękawami. Odzież tego typu może być z powodzeniem stosowana podczas wykonywania różnorakich prac w wielu branżach. Wykonane z wysokiej jakości materiału bluzy nie niszczeją w praniu, ani też nie ulegają mechaceniu podczas użytkowania. Posiadamy bluzy w różnych rozmiarach i o różnych krojach oraz kolorach. Ponadto nasze modele posiadają wiele praktycznych kieszeni, a dzięki zastosowanemu materiałowi zabezpieczają osobistą odzież pracownika i są odporne na pewne czynniki atmosferyczne czy niewysoką temperaturę.

 • SPODNIE DO PASA

  Spodnie monterskie do pasa narzędziowego

  Oferujemy bardzo komfortowe spodnie robocze do pasa narzędziowego, które są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Charakteryzują się one niezwykłą wytrzymałością i odpornością na wiele zagrażających czynników. Posiadamy modele w różnych rozmiarach i kolorach, z wieloma i dodatkowymi kieszeniami do przechowywania drobnych części (niezbędnych w danej pracy) - zapinane na suwaki, guziki czy rzepy, odporne na uszkodzenia mechaniczne, wodę, wiatry i różnego typu zabrudzenia. Zapewniamy spodnie do pasa do pracy w warsztatach, na magazynach i nie tylko.

 • SZORTY

  Krótkie spodenki / szorty robocze

  W tej kategorii chcemy zaprezentować krótkie spodenki robocze. Szorty robocze monterskie stosuje się w wielu branżach przemysłu podczas upałów i ciepłych dni. Spodnie tego typu posiadają wszystkie takie same cechy, jak długie spodnie do pasa - posiadają liczne kieszenie na niezbędne przedmioty, takie jak narzędzia, części, klucze czy telefon komórkowy, które zawsze chcemy mieć pod ręką, oraz są wykonane z trwałego i wygodnego materiału, odpornego na zniszczenia, rozerwanie, uszkodzenia mechaniczne, a takie odpornego na wiatr czy wodę. Posiadamy modele w różnych rozmiarach i kolorach.

 • OGRODNICZKI

  Ogrodniczki robocze

  W naszej ofercie znajdują się również spodnie ogrodniczki robocze o różnych fasonach i kolorach. Wszystkie nasze artykuły wykonane są wyłącznie z najwyższej jakości materiałów, które są odporne na uszkodzenia i zanieczyszczenia. Posiadamy modele, które doskonale sprawdzą się w warsztatach, na budowach, podczas wykonywania prac przy różnego rodzaju maszynach itd. Spodnie ogrodniczki robocze to bardzo wygodna i bezpieczna odzież, która zapewnia wysoki komfort pracy. Nasze ogrodniczki posiadają funkcjonalna kieszenie, regulowane szelki i spełniają wszelkie wymagane normy do prac, nawet w najmniej sprzyjających warunkach.

 • UBRANIA
 • KOMBINEZONY

  Ochronne kombinezony robocze

  Oferujemy profesjonalne, jednoczęściowe ochronne kombinezony robocze, które doskonale sprawdzą się na wielu stanowiskach pracy w różnych branżach przemysłowych. Wprost idealnie nadają się dla osób, które pracują jako serwisanci, mechanicy, monterzy, malarze, rybacy czy marynarze. Nasze kombinezony robocze są wykonane z wysokiej jakości materiałów, które są bardzo wygodne i praktyczne (dzięki sporej ilości kieszeni, które pomieszczą wiele narzędzi czy drobnych elementów), a przy tym jednocześnie wodoodporne, olejoodporne, antyelektrostatyczne, trudnopalne, ostrzegawcze i odporne na niskie temperatury.

 • KOSZULKI I KOSZULE

  Oferujemy koszulki oraz koszule robocze dla kobiet i mężczyzn z krótkim bądź długim rękawem, które można z powodzeniem wykorzystywać jako odzież zawodową, bazę do ubrań ochronnych lub roboczych, a nawet jako odzież codzienną. Zapewniamy asortyment w różnych kolorach i rozmiarach. Wszystkie nasze produkty są wykonane z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu są one bardzo wytrzymałe, oddychające i odporne na spieranie czy wytarcia. Nasze koszulki i koszule robocze są wygodne, niektóre z nich posiadają praktyczne kieszenie, ponadto umożliwiają pełną swobodę ruchu i ogromny komfort podczas wykonywania jakichkolwiek działań.

 • FARTUCHY
 • ODZIEŻ PRZECIWDESZCZOWA

  Robocza odzież przeciwdeszczowa

  Odzież robocza przeciwdeszczowa oraz wodochronna jest niezwykle istotnym elementem wśród odzieży dla pracowników różnych branż szeroko rozumianego przemysłu. Nieprzemakalna odzież robocza przydaje się wszystkim tym osobom, które wykonują pracę na zewnątrz budynku. To także niezbędny element każdej osoby, które często wybiera się w góry czy po prostu na spacery. Oferujemy płaszcze, kurtki i spodnie przeciwdeszczowe wykonane z wysokiej jakość materiałów w różnych kolorach, rozmiarach i fasonach. Nasza odzież robocza przeciwdeszczowa jest bardzo wytrzymała, dzięki czemu z powodzeniem posłuży nam przez dłuższy czas.

 • CZAPKI

  Nakrycie głowy BHP

  Czapki zimowe, baseballówki (letnie czapki z daszkiem) i kominiarki robocze to drobny, ale bardzo znaczący element stroju - są przeznaczone do ochrony głów pracowników przed wszelkimi czynnikami atmosferycznymi, takimi jak deszcz, wiatr, silne i oślepiające promienie słoneczne, a także niskie oraz skrajnie niskie temperatury oraz różnego rodzaju zabrudzenia i lekkie uszkodzenia w postaci otarć. Oferujemy czapki wykonane z różnych materiałów i w różnych kolorach w wersji letniej oraz ocieplanej na zimę. Czapki robocze doskonale sprawdzają się podczas pracy na zewnątrz, a także w różnego rodzaju serwisach, warsztatach, podczas wykonywania remontów i innych prac budowlanych. Tego rodzaju akcesoria są lekkie i bardzo wygodne - a przy tym jednocześnie niezwykle wytrzymałe, dlatego pod żadnym pozorem nie powinniśmy z nich rezygnować, zwłaszcza, że zapewniają nam one bezpieczeństwo.

 • BIELIZNA

  Ochronna bielizna robocza 

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą bielizny BHP. Zapewniamy najwyższej jakości bieliznę termoaktywną, termoregulacyjną, antyelektrostatyczną oraz niepalną. Ponadto jest ona bardzo lekka, rozciągliwa, szybko schnie i przepuszcza powietrze. Idealnie dopasowuje się do kształtów ciała użytkownika. To bardzo wygodne i niekrępujące ruchów rozwiązanie. Oferujemy koszulki z długim i krótkim rękawem, kalesony i skarpetki. Ochronna bielizna robocza chroni pracowników przed wyziębieniem oraz zapewnia doskonałe odprowadzanie wilgoci. Ochronna bielizna robocza znajduje zastosowanie zarówno w sporcie, podczas aktywnego wypoczynku, jak i oczywiście w pracy - zwłaszcza kiedy musimy przebywać na zewnątrz w niskich bądź skrajnie niskich temperaturach przez wiele godzin.

 • AKCESORIA