Strona wykorzystuje Cookies do celów statystycznych (google analytics). Informacje czym są cookies i jak je wyłączyć znajduje się TUTAJ [akceptuję - zamknij]

Ochrona oczu

Block title

Visit our blog

Ochrona oczu

Ochrona oczu w pracy jest obowiązkowa w każdym miejscu, w którym może wystąpić narażenie twarzy oraz oczu pracownika na bryzgi, odpryski, opiłki itd. Do najbardziej podstawowych ochronników wzoru możemy zaliczyć oczywiście okulary oraz gogle. Należy je stosować wszędzie tam, gdzie możliwe jest wystąpienie niebezpieczeństwa w postaci czynników ch...

Ochrona oczu w pracy jest obowiązkowa w każdym miejscu, w którym może wystąpić narażenie twarzy oraz oczu pracownika na bryzgi, odpryski, opiłki itd. Do najbardziej podstawowych ochronników wzoru możemy zaliczyć oczywiście okulary oraz gogle. Należy je stosować wszędzie tam, gdzie możliwe jest wystąpienie niebezpieczeństwa w postaci czynników chemicznych, biologicznych, termicznych, mechanicznych itd. Nasze produkty są wykonane z najwyższej jakości materiałów, i z tego właśnie powodu doskonale pełnią swoją rolę, nawet w najtrudniejszych warunkach pracy i posiadają niezbędne certyfikaty.

Więcej

Ochrona oczu Jest 2 produktów.

Podkategorie

 • Okulary ochronne

  Okulary ochronne

  Podczas pewnych działań, jakie należą do podstawowych obowiązków niektórych pracowników, istnieje ryzyko narażenia na różne niebezpieczne czynniki, substancje i uszkodzenia, między innymi narządu zmysłu wzroku. Oczy są niezwykle wrażliwe, dlatego też należy stosować odpowiednią ochronę, taką jak okulary ochronne.   

  Okulary ochronne - charakterystyka

  Zadaniem takich okularów jest ochrona wzroku i oczu pracownika w niebezpiecznych warunkach i miejscach przez wszelkimi urazami, odpryskami, szkodliwymi substancjami chemicznymi czy też promieniowaniem. Wszystkie okulary ochronne w naszej ofercie, posiadają wymagane certyfikaty i spełniają normy BHP. Niektóre modele posiadają specjalne warstwy na szkłach, która nie dopuszcza do ich zaparowania. Okulary ochronne są lekkie, trwałe i łatwo utrzymać je w czystości. Ponadto są odporne na zarysowania i substancje chemiczne, a także chronią przed promieniowaniem UV, IR i promieniami światła słonecznego.

  Nasz asortyment

  W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo również asortyment chroniący wzrok i twarz - w tym między innymi przeciwodpryskowe robocze okulary ochronne. Okulary ochronne idealnie sprawdzają się wszędzie tam, gdzie pracuje się przy obróbce różnorakich materiałów, których elementy niepostrzeżenie mogą dostać się do oka i je uszkodzić. Oferujemy wyłącznie artykuły najlepszych i, przede wszystkim, sprawdzonych producentów. Dlatego też nasze okulary charakteryzują się wykonaniem z wysokiej jakości materiałów, a ponadto są wyjątkowo trwałe i wytrzymałe, dzięki czemu zapewniają bezpieczeństwo podczas wykonywania niebezpiecznych zadań. Ponadto okulary ochronne w naszym katalogu mają różne kształty, kolory (są przezroczyste lub barwione) i przeznaczenie.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów