Strona wykorzystuje Cookies do celów statystycznych (google analytics). Informacje czym są cookies i jak je wyłączyć znajduje się TUTAJ [akceptuję - zamknij]

Ochrona oczu Jest 2 produktów.

Podkategorie

 • Okulary ochronne

  Okulary ochronne

  Podczas pewnych działań, jakie należą do podstawowych obowiązków niektórych pracowników, istnieje ryzyko narażenia na różne niebezpieczne czynniki, substancje i uszkodzenia, między innymi narządu zmysłu wzroku. Oczy są niezwykle wrażliwe, dlatego też należy stosować odpowiednią ochronę, taką jak okulary ochronne.   

  Okulary ochronne - charakterystyka

  Zadaniem takich okularów jest ochrona wzroku i oczu pracownika w niebezpiecznych warunkach i miejscach przez wszelkimi urazami, odpryskami, szkodliwymi substancjami chemicznymi czy też promieniowaniem. Wszystkie okulary ochronne w naszej ofercie, posiadają wymagane certyfikaty i spełniają normy BHP. Niektóre modele posiadają specjalne warstwy na szkłach, która nie dopuszcza do ich zaparowania. Okulary ochronne są lekkie, trwałe i łatwo utrzymać je w czystości. Ponadto są odporne na zarysowania i substancje chemiczne, a także chronią przed promieniowaniem UV, IR i promieniami światła słonecznego.

  Nasz asortyment

  W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo również asortyment chroniący wzrok i twarz - w tym między innymi przeciwodpryskowe robocze okulary ochronne. Okulary ochronne idealnie sprawdzają się wszędzie tam, gdzie pracuje się przy obróbce różnorakich materiałów, których elementy niepostrzeżenie mogą dostać się do oka i je uszkodzić. Oferujemy wyłącznie artykuły najlepszych i, przede wszystkim, sprawdzonych producentów. Dlatego też nasze okulary charakteryzują się wykonaniem z wysokiej jakości materiałów, a ponadto są wyjątkowo trwałe i wytrzymałe, dzięki czemu zapewniają bezpieczeństwo podczas wykonywania niebezpiecznych zadań. Ponadto okulary ochronne w naszym katalogu mają różne kształty, kolory (są przezroczyste lub barwione) i przeznaczenie.

 • Gogle ochronne

  Gogle ochronne

  W niektórych miejscach pracy, jak na przykład w różnego typu pracowniach, warsztatach czy laboratoriach, istnieje realne i duże ryzyko wystąpienia zagrażających sytuacji czy kontaktu z niebezpiecznymi substancjami, i co za tym idzie - uszkodzenia narządu wzroku. Oczy są jednym z najwrażliwszych zmysłów człowieka. Aby je chronić, należy zastosować odpowiednie środki ochrony indywidualnej, jakimi są między innymi gogle ochronne.  

  Gogle ochronne - charakterystyka

  Gogle ochronne mają chronić wzrok i oczy każdego pracownika przed wszelkim rodzajem szkodliwych substancji chemicznymi, promieniowaniem, a także odpryskami i urazami. Gogle ochronne muszą posiadać odpowiednie certyfikaty i spełniać wymagane normy BHP. Niektóre modele mogą być dodatkowo wyposażone w specjalne warstwy na szkłach, które chronią je przed zaparowaniem. Gogle  ochronne cechują się małą wagą, dużą wytrzymałością i trwałością, a także tym, że niezwykle łatwo utrzymać je w czystości. Ponadto są odporne na wszelkie zarysowania i substancje chemiczne, a oprócz tego chronią przed promieniowaniem UV, IR i promieniami światła słonecznego.

  Nasz asortyment

  U nas znajdą Państwo także asortyment mający ochronić wzrok i twarzy - w tym okulary i gogle ochronne nadające się do każdego rodzaju prac, podczas których istnieje realne zagrożenie uszkodzenia wzroku bądź oczu, czyli wszędzie tam, gdzie działania polegają przede wszystkim przy obróbce różnorakich materiałów czy pracy przy szkodliwych substancjach chemicznych itp. W ofercie naszego sklepu można znaleźć jedynie produkty najlepszych, sprawdzonych i cenionych producentów. Z tego też powodu nasze gogle ochronne są wytrzymałe i trwałe, gdyż zostały wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów