Strona wykorzystuje Cookies do celów statystycznych (google analytics). Informacje czym są cookies i jak je wyłączyć znajduje się TUTAJ [akceptuję - zamknij]

Gogle ochronne

Block title

Visit our blog

Gogle ochronne

Gogle ochronne

W niektórych miejscach pracy, jak na przykład w różnego typu pracowniach, warsztatach czy laboratoriach, istnieje realne i duże ryzyko wystąpienia zagrażających sytuacji czy kontaktu z niebezpiecznymi substancjami, i co za tym idzie - uszkodzenia narządu wzroku. Oczy są jednym z najwrażliwszych zmysłów człowieka. Aby je chronić, n...

Gogle ochronne

W niektórych miejscach pracy, jak na przykład w różnego typu pracowniach, warsztatach czy laboratoriach, istnieje realne i duże ryzyko wystąpienia zagrażających sytuacji czy kontaktu z niebezpiecznymi substancjami, i co za tym idzie - uszkodzenia narządu wzroku. Oczy są jednym z najwrażliwszych zmysłów człowieka. Aby je chronić, należy zastosować odpowiednie środki ochrony indywidualnej, jakimi są między innymi gogle ochronne.  

Gogle ochronne - charakterystyka

Gogle ochronne mają chronić wzrok i oczy każdego pracownika przed wszelkim rodzajem szkodliwych substancji chemicznymi, promieniowaniem, a także odpryskami i urazami. Gogle ochronne muszą posiadać odpowiednie certyfikaty i spełniać wymagane normy BHP. Niektóre modele mogą być dodatkowo wyposażone w specjalne warstwy na szkłach, które chronią je przed zaparowaniem. Gogle  ochronne cechują się małą wagą, dużą wytrzymałością i trwałością, a także tym, że niezwykle łatwo utrzymać je w czystości. Ponadto są odporne na wszelkie zarysowania i substancje chemiczne, a oprócz tego chronią przed promieniowaniem UV, IR i promieniami światła słonecznego.

Nasz asortyment

U nas znajdą Państwo także asortyment mający ochronić wzrok i twarzy - w tym okulary i gogle ochronne nadające się do każdego rodzaju prac, podczas których istnieje realne zagrożenie uszkodzenia wzroku bądź oczu, czyli wszędzie tam, gdzie działania polegają przede wszystkim przy obróbce różnorakich materiałów czy pracy przy szkodliwych substancjach chemicznych itp. W ofercie naszego sklepu można znaleźć jedynie produkty najlepszych, sprawdzonych i cenionych producentów. Z tego też powodu nasze gogle ochronne są wytrzymałe i trwałe, gdyż zostały wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów.

Więcej

Gogle ochronne Jest 10 produktów.

Podkategorie

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów